Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Sinine karussellAutor(id): Jürgen Banscherus
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Õie Ristioja
ISBN: 9789949681167
Lehekülgi: 96
Sari: Kwiatkowski juhtumid
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Sarja „Kwiatkowski juhtumid” kolmandas osas „Sinine karussell” tuleb nutikal detektiivil Kwiatkowskil kõigepealt lahendada rida mõistatusi. Kes rikkus sinise laadakarusselli elektrijuhtmed? Kas tundmatu tahab karusselliomaniku Wilhelmi äri hävitada? Ja kuidas õnnestub kurjategijal märkamatuks jääda?
Pole midagi parata – Kwiatkowski peab hakkama öösiti pahategijat varitsema …
Jürgen Banscheruse auhinnatud, nüüdseks juba 26-osaline sari üheksa-aastasest eradetektiivist Kwiatkowskist on tõlgitud 21 keelde ning sarja raamatuid on müüdud poolteist miljonit eksemplari. Raamatusarja pildid on joonistanud Ralf Butschkow.
Sarjas „Kwiatkowski juhtumid” on varem ilmunud „Nätsuvandenõu” ja „Kadunud rulluisud”, järgmisena ilmub „Väravad, trikid ja kahtlased tüübid” .
Originaali pealkiri Ein Fall für Kwiatkowski. Das blaue Karussell. Eesti keeles
Märksõnad:
Pegasus
Ralf Butschkow
Kwiatkowski juhtumid
saksa
lastekirjandus
kriminaaljutud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sinine karussell, Jürgen Banscherus, Pegasus 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Alan Alexander Milne, Karupoeg Puhh,
Eesti Raamat, 1968, hind: 16,00 eurot
Karupoeg Puhh. Värvi ja nuputa,
Egmont Estonia, 2004, hind: 4,00 eurot
Reeli Reinaus, Kuidas mu isa endale uue naise sai,
Tänapäev, 2020, hind: 16,00 eurot
Kaia Raudsepp, Nähtamatu tüdruk,
Varrak, 2020, hind: 21,00 eurot
J. Belinskaja, A. Berdnikova, I. Gurina, D. Sokolov, T. Holkina, M. Škurina, Muinasjutud tujukuse vastu,
Felistella OÜ, 2018, hind: 14,00 eurot
Janosch, Kiri tiigrile. Lugu sellest, kuidas väike karu ja väike tiiger maaposti, lennuposti ja telefoni leiutasid,
Kakaduu, 2013, hind: 8,00 eurot
Troll, Detektiiv Pepu. Hävimatu vargajõuk,
Hea Lugu, 2023, hind: 18,00 eurot
Monteiro Lobato, Kollase Rähni Ordu,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 15,00 eurot
Ernest Seton-Thompson, Väikesed metslased,
Eesti Raamat, 1993, hind: 3,00 eurot
Walt Disney, Tarkuseraamat: toas ja õues. Tarkuseraamat,
Egmont Estonia, 1997, hind: 1,80 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15950 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!