Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Eelmise sajandi eesti kirjandus. ÕpetajaraamatAutor(id): Pille Riismaa
Kujundaja: Leo Lätti
Kirjastus: Künnimees
Linn: Tallinn
Aasta: 2003
Originaalkeel:
Lehekülgi: 80
Seisukord:
Mõõdud: 165 × 235 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmes köites
Sisu:
Õpiku «Eelmise sajandi eesti kirjandus» ilmudes tekkis diskussioon kirjandusõpetuse, selle eesmärkide, metoodika ja üldse õpikute üle. Võib-olla tekitas antud õpiku puhul võõristust kirjanike valik, võib-olla stiil, võib-olla mõistmatus seda koolis kasutada.
«Eelmise sajandi eesti kirjanduse» õpik ei ole ühelegi koolile kohustuslik, ta on mõeldud keskmisele õpilasele, kes võtab kirjandustundi kui paratamatust. Õpikus on esitatud miinimumoskused maksimumi asemel.
Õpetajaraamat on kirjutatud eelkõige selleks, et abistada pedagooge tunne ettevalmistamisel, anda erinevaid metoodilisi näpunäiteid, hoida kokku õpetaja kallist aega, pakkudes küsimustele vastuseid.
Märksõnad:
kirjandus
kirjandusajalugu
õpetajaraamatud
eesti
20. sajand
õpetajaraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eelmise sajandi eesti kirjandus. Õpetajaraamat, Pille Riismaa, Künnimees 2003Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Koostanud: Elias Lönnrot, Kalevala,
Eesti Raamat, 1985, hind: 15,00 eurot
Leena Kurvet-Käosaar ja Marja Unt, Kurt Vonnegut. Jerome David Salinger. Kirjanduse lisamaterjal gümnaasiumile,
Avita, 2003, hind: 6,80 eurot
Platon, Pidusöök. Sokratese apoloogia. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1985, hind: 8,00 eurot
Merike Mikk, Tahan Soome elama! Teejuht: konkreetsed näpunäited ja tõsielulood,
OÜ Pallimeri, 2014, hind: 12,00 eurot
Rosemary Sutcliff, Lohetapja. Lugu Beowulfist,
Kunst, 1994, hind: 6,00 eurot
Koostanud Eda Kalmre, Tüdruk veiniplekiga kleidis. Tänapäeva hirmu- ja õudusjutte,
Ajakirjade Kirjastus, 2011, hind: 14,00 eurot
Vastutav toimetaja Jüri Nõmm, Marm 3/4. Paastukuu 1990,
Kärp, 1990, hind: 2,60 eurot
Sassuuni Davith. Armeenia rahvaeepos,
Eesti Raamat, 1975, hind: 6,50 eurot
Anton Jürgenstein; Koostaja Hando Runnel, Kultuuriteolised,
Ilmamaa, 2020, hind: 11,00 eurot
Maaja Kallast, Käitumise kuldvara. Ametis ja puhkusel,
Aed, 1998, hind: 5,00 eurot
Kultuur all on 4915 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!