Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Vana-Egiptuse inimeneAutor(id): Sergio Donadoni
Kujundaja: Margus Luht
Kirjastus: Avita
Linn: Tartu
Aasta: 2012
Originaalkeel: itaalia keel
Tõlkija: Kattri Ezzoubi
ISBN: 9789985219119
Lehekülgi: 384
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 205x160 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Meie tsivilisatsioon on loonud Egiptusest ideaalpildi, mida kaldutakse oma kujutlustes kord ülistama, kord halvustama järeldustega, mis ei pärine Egiptusest enesest. Käesoleva raamatu eesmärgiks on käsitleda Vana-Egiptust võimalikult mõistetavana meie kultuurimaailma jaoks, pidades seejuures silmas erinevaid perspektiive, mis muudavad selle tsivilisatsiooni ühtaegu nii lähedaseks kui ka kaugeks. Üheteistkümne nimeka egüptoloogi esseed vaatlevad tähtsamaid inimgruppe: talupoegi, käsitöölisi, kirjutajaid, ametnikke, preestreid, sõdureid, orje, võõramaalasi, naisi, surnuid kuni vaaraoni välja. Kokkuvõttes käsitlevad nad aga kõik ühte nähtust, mis oli Egiptuse ühiskonna kese - riiklik organisatsioon selle erinevates avaldumisvormides.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vana-Egiptuse inimene, Sergio Donadoni, Avita 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Masha Gessen, Tulevik on ajalugu. Kuidas totalitarism Venemaal taas maad võttis,
Ühinenud Ajakirjad, 2018, hind: 18,00 eurot
Ian V. Hogg, Hutchinsoni lahingute leksikon,
Olion, 1999, hind: 4,00 eurot
Lembo Tanning, Saksamaa lühiajalugu. Deutsche Kurzgesichte,
Tallinna Tehnikaülikooli Kirjastus, 2003, hind: 16,00 eurot
Michel Vovelle, Valgustusaja inimene. Luomo dellilluminismo,
Avita, 2006, hind: 16,00 eurot
Naine Berliinis. Päevikumärkmed 20. aprillist 22. juunini 1945,
Tänapäev, 2004, hind: 16,00 eurot
Damian Thompson, Aja lõpp. Aastatuhande vahetusega seotud uskumused ja hirmud,
Varrak, 2000, hind: 4,00 eurot
Libahunt. Ühe Eestimaa aadlimehe lugu,
Argo, 2005, hind: 4,50 eurot
Lennart Meri, Riigimured,
Ilmamaa, 2001, hind: 15,00 eurot
Jaan Kruusvall, Villi Jahilo; toimetanud Kai Nurmik, Mets on vend. Metsavendlusest Palmse vallas ja ümbruses. Dokumentaaljutustus,
Eesti Keele Sihtasutus, 2006, hind: 12,00 eurot
Yuval Noah Harari, Neksus. Infovõrgustike lühiajalugu kiviajast kuni tehisaruni,
Postimees Kirjastus, 2024, hind: 25,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6102 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!