Teema: Eesti luule
Pealkiri:
Just praeguAutor(id): Wimberg
Kujundaja: Jan Rahman ja Wimberg
Kirjastus: Kirjastus J&U
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Mika Keränen
ISBN: 9789916403112
Lehekülgi: 128
Seisukord: heas korras raamat, sees pühendus
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
.
Wimbergi esimene luulekogu täiskasvanuile pärast 10 aasta pikkust vaheaega. Sisaldab luuletusi, mis ongi kirjutatud valdavalt viimase 10 aasta jooksul. Luulekogu läbivaks teemaks on indiviid ja tema suhe ühiskonnaga, mis üldiselt kattub suurel määral tänapäeva Eesti ühiskonnaga. On lüürilisi mõtisklusi, teravaid värsivalanguid ja lõbusaid vahemärkusi.
üks gramm veel ja telg puruneb
üks nool veel ja soomus laguneb
üks hääletussedel veel ja künnis on ületatud üks piiks kaardiga üks klõps hiirega üks klõps hiirega ja anum voolab üle ja kas seda on vaja üks klõps hiirega ja anumasse lööb pragu ja seda ongi vaja üks sõna kõrtsilaua taga üks sõna mikrofoni üks sõna hommikul raadios või õhtul teles üks sõna raamatus ajalehes loosungil majaseinal üks sõna ja kõikk varem öeldud sõnad peavad talle ruumi tegema
("Üks")
Märksõnad:
Kirjastus J&U
eesti
luuletused
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Just praegu, Wimberg, Kirjastus J&U 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti luule alla viimati lisatud:
Mart Helme, Kolm korvi. Luuletusi proosas,
Eesti Raamat, 1979, hind: 3,00 eurot
Margo Vaino; koostaja (:)kivisildnik, pusle2,
Jumalikud ilmutused, 2019, hind: 5,00 eurot
Gregor Elm; toimetanud Jürgen Rooste ja EL Elm, Laulud Crème Brûléele,
Trükiviis, 2020, hind: 11,00 eurot
Kaarel B. Väljamäe, Kohvi kõrvale,
Verb, 2015, hind: 8,00 eurot
August Gailit, Pühajärv,
Ilmamaa, 2018, hind: 4,00 eurot
Urmas Sirp, Samavõrd kui samapalju,
Kirjastus Punker, 2020, hind: 4,00 eurot
Kristina Viin, Nõtkel elevandisammul. Raiste, Tartu, Lõõdla, Ähijärve, Tsooru,
Värske Rõhk, 2014, hind: 8,00 eurot
Toomas Vint, 1968,
Tulikiri OÜ, 2018, hind: 10,00 eurot
Hendrik Adamson, Elu Sõnad. Järelpõiming,
Ilmamaa, 2020, hind: 12,00 eurot
Kai-Mai Olbri, Vastutuule toel,
Kaarna, 2020, hind: 6,00 eurot
Eesti luule all on 3153 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!