Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Aleksander NevskiAutor(id): Jüri Kotšinev
Kirjastus: Grenader
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949605286
Lehekülgi: 135
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Raamat jutustab loo Neeva Aleksandrist, tema elust ja ajastust XIII sajandi Venemaal. Novgorodi vürst Aleksander kuulus Rjurikute dünastiasse, ja oli ka Kiievi ja Vladimiri suurvürst. 1240. aastal Neeva jõel saavutatud võidu auks rootslaste sai ta hüüdnime Aleksander Nevski. Ta juhtis novgorodlasi võidukas 1242. aastal toimunud Jäälahingus Tartu piiskopkonna sõjasulaste ja Liivi ordu rüütlite vastu. Oma aja poliitikuna ja osava diplomaadina oskas ta rahumeelselt konflikte lahendada erinevate mongolite valitsejatega. Aleksander suutis tagada maksude kogumise õiguse venelaste enda vürstidel tingimusel, et maksud toimetatakse edasi Kuldhordi ja venelased pääsesid kohustusest saata osa oma sõjamehi Kuldhordi sõjaväkke.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Aleksander Nevski, Jüri Kotšinev, Grenader 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Andi Meister, Lõpetamata logiraamat. Mayday Estonia III,
BNSi Kirjastus, 1997, hind: 24,00 eurot
Ülle Tarkiainen, Kari Tarkiainen, Meretagune maa. Rootsi aeg Eestis 1561-1710,
Varrak, 2014, hind: 26,00 eurot
Virkko Lepassalu, Valusalt valge. Türi topeltmõrva põhjused ja tagamaad. Ajakirjandusliku uurimuse katse,
Matrix, 2007, hind: 11,00 eurot
Ivo Juurvee; toimetajad Kerttu-Liina Tuju, Sirje Endre; konsultant-toimetaja Toomas Mattson, Rääkimine hõbe, vaikimine kuld. Riigisaladuse kaitse Eesti Vabariigis 1918-1940,
SE&JS, 2013, hind: 13,00 eurot
Viktor Suvorov, Valik,
Olion, 2000, hind: 22,00 eurot
Viktor Suvorov, Enesetapp,
Olion, 2001, hind: 28,00 eurot
Hindrek Meri, Tagasivaateid veerevast vagunist. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 8,00 eurot
Viktor Suvorov, Viimane vabariik,
Olion, 1999, hind: 12,00 eurot
Kent Härstedt, See, mida ei saanud juhtuda. Jutustus Estonia katastroofist,
Olion, 1996, hind: 7,00 eurot
Vilma Trummal, Arheoloogia alused,
Valgus, 1979, hind: 5,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6223 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!