Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
ElementaarosakesedAutor(id): Michel Houellebecq
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
Tõlkija: Indrek Koff
ISBN: 9789985345115
Lehekülgi: 264
Seisukord:
Mõõdud: 200x143
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Michel Houellebecq (sünd. 1958) on praegusaja kõmulisemaid ja loetumaid prantsuse kirjanikke, kelle ühiskonnakriitilised teosed ja provokatiivsed sõnavõtud meedias on kodus ja kaugemalgi üksjagu furoori tekitanud. Debüteerides 1994. aastal romaaniga „Võitlusvälja laienemine“, mille tõlge ilmus Varrakus 2005. aastal, kujutab „Elementaarosakesed“ (1998) endast Houellebecqi läbilöögiromaani, mida on tänaseks tõlgitud paarikümnesse keelde ja mis on linastunud ka kinolinal. „Elementaarosakesed” jutustab kahest poolvennast: Bruno on emotsionaalselt saamatu küünik, kes püüab endale elus kohta leida, teine vend Michel on juba illusioonidest vabanenud, tema on teadlane, kes tegeleb geneetiliste manipulatsioonidega, mille eesmärk on luua uus sootu ja surematu inimene, kes oleks eluks paremini kohastunud.
Märksõnad:
Varrak
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Elementaarosakesed, Michel Houellebecq, Varrak 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Aleksandra Marinina, Hiirelõksuvedru. 2. osa,
Ersen, 2008, hind: 5,00 eurot
Aleksandra Marinina, Kaasautorid 1,
Ersen, 2009, hind: 4,00 eurot
Aleksandra Marinina, Kaasautorid 2,
Ersen, 2009, hind: 5,00 eurot
Bradley Trevor Greive, Kallis paps. Isa, sõber ja kangelane,
Hotger, 2006, hind: 3,00 eurot
Desiderius Erasmus, Narruse kiitus,
Eesti Raamat, 1967, hind: 6,00 eurot
Valmar Adams, Õhtune valgus,
Eesti Raamat, 1982, hind: 6,00 eurot
Lilled Algernonile. Anglo-ameerika kirjanike ulmelugusid,
Eesti Raamat, 1976, hind: 11,00 eurot
Aldous Huxley, Hea uus ilm,
Eesti Raamat, 1989, hind: 17,00 eurot
Robert Silverberg, Aja maskid,
Elmatar, 1998, hind: 6,00 eurot
Carl Sagan, Kontakt,
Varrak, 2006, hind: 25,00 eurot
Ilukirjandus all on 23842 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!