Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Kuidas varastada raamatuidAutor(id): David Horvitz
Kirjastus: Lugemik & Edition Taube
Linn:
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Keiu Krikmann
ISBN: 9783945900642
Lehekülgi: 84
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 155x105
Suurus: taskuformaat, pehmekaaneline
Sisu:
Ameerika kunstniku David Horvitzi kunstnikuraamat “Kuidas varastada raamatuid” sisaldab leidlikke, praktilisi, naljakaid, veidraid, romantilisi ja palju teisi õpetussõnu, kuidas raamatuid varastada. David Horvitzi ja Edition Taube koostöös sündinud raamatuprojekt on 2013. aastast tänaseni kestev tõlke- ja kirjastamiseksperiment. Iga keele välja andmiseks tehakse koostööd antud keeleruumis tegutseva kirjastusega. Sarjas viimase eesti keeles ilmunud raamatu andis välja koostöös Edition Taubega kirjastus Lugemik.
Originaali pealkiri How to shoplift books. Eesti keeles
Märksõnad:
Lugemik & Edition Taube
ameerika
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kuidas varastada raamatuid, David Horvitz, Lugemik & Edition Taube 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
James Herriot, Koerajutud,
Eesti Raamat, 1995, hind: 8,00 eurot
Barbara Wood, Domina,
Varrak, 2000, hind: 14,00 eurot
Herman Sergo, Lootsitoa jutud,
Eesti Raamat, 1967, hind: 3,00 eurot
Mait Ando Raun, Kollane maja,
Kupar, 1994, hind: 1,50 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Elu ja armastus,
Eesti Raamat, 1966, hind: 8,00 eurot
Margaret Craven, Öökull huikas mind,
Kupar, 1991, hind: 6,00 eurot
Nikolai Gogol. Koostanud: Ann Malts, Jutustusi. Revident,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,50 eurot
Stendhal, Punane ja must. XIX sajandi kroonika,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 7,00 eurot
Artur Erich, Äike,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,50 eurot
Kari Hotakainen, Kaitsekraavi tee,
Tänapäev, 2005, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus all on 23284 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!