Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
TšehhovAutor(id): Henri Troyat
Kujundaja: Rudolf Pangsepp
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2004
Originaalkeel: prantsuse keel
Tõlkija: Victoria Traat
ISBN: 9985654447
Lehekülgi: 336
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 143 × 211 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Troyat´ "Tšehhov" analüüsib ühe maailmakirjanduse suurima novellisti elu. Sünge lapsepõlv äärmiselt karmi ja mõistmatu isa käe all. Igapäevane heitlus eluraskustega. Lõputu võitlus tunnustamise eest. Kuidas Tšehhov kirjutas. Kust ammutas oma süžeesid ja millised sisepiinad ja sunnid tõukasid teda valima just nimelt sellist teed. Kuidas sai arstist suur kirjanik. Elu tsaariaegses Moskvas, kirjanike intriigid ja vastastikune kadedus. Ajakirjaniku karjääri ühitamine arstikutsega. Sahhalini saar. Masendav Singapur ja eksootiline India. Kuidas kirjutati "Kajakas". Tšehhovi armuelu. Meeleheitlik võitlus tuberkuloosi vastu.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tšehhov, Henri Troyat, Eesti Raamat 2004Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Lion Feuchtwanger, Goya ehk tunnetuse salakaval tee,
Eesti NSV Kunst, 1960, hind: 4,00 eurot
Imbi Paju, Tõrjutud mälestused,
Gallus, 2019, hind: 23,00 eurot
Eduard Türk, Sinilindu püüdmas. Teatrimälestusi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 3,70 eurot
Anne Veesaar; toimetaja Anneli Aasmäe-Pender, Ita Ever. Elulugu,
Fookus Meedia, 2021, hind: 6,50 eurot
Eduard Kotsergin, Trellidega ristitud. Põlve otsas üles kirjutatud märkmed,
Petrone Print, 2015, hind: 15,00 eurot
koostaja Tiit Lääne, kaasautor Jaan-Ivo Lukas ; toimetaja Sirje Ratso, Jaan Olari - arst, kes ei mahtunud provintsi,
Paduvere Talumuuseumi Selts MTÜ, 2016, hind: 18,00 eurot
Mauri Dorbek, Ma tahan. Ma suudan. Ma võin. Kristi Ojasaare lugu,
Jes Kirjastus, 2022, hind: 20,00 eurot
Ian Dunlop, Louis XIV. Inimene ja ajalugu,
Varrak, 2003, hind: 25,00 eurot
Richard Säägi, Minu sõjamälestused. Meenutusi Eesti kaitselahingutest 1943-1945,
Grenader, 2007, hind: 15,00 eurot
Ando Leps; editors Galina Bibikova and Ants Pihlak; editor-in-chief Jüri Martin, Reflections and remembrances of a pupil of the University of Tartu,
Ando Leps, 2018, hind: 7,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4420 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!