Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
ChanelAutor(id): Lisa Chaney
Kujundaja: Margit Randmäe
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Heija-Liis Ristikivi
ISBN: 9789949273492
Lehekülgi: 528
Seisukord: kaaned pisut kulunud, esilehel väike plekk, muidu korralik raamat
Mõõdud: 220x148x35 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Gabrielle (Coco) Chanel uskus, et on saadetud maa peale kindla eesmärgiga. Erakordse ja tavatu rännaku jooksul viletsast vaesusest glamuursesse ellu oli Gabrielle Chanel aidanud sepistada modernset naist ennast ning ta võis nentida: „Just selleks olen ma sündinud. Just selleks olen ma vastu pidanud.“ See raamat ei lahenda küll kõiki saladusi, mis Gabrielle endast maha jättis, kuid heidab valgust nii mõnelegi neist, pannes lugeja kohu hingest kaasa tundma keerulisele iseloomuga moemaailma valitsejannale, geniaalsele ja üksildasele Coco Chanelile.
Märksõnad:
Chanel, Coco, 1883-1971
prantsuse
moekunstnikud
moekunst
moeajalugu
20. saj.
biograafiad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Chanel, Lisa Chaney, Tänapäev 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Koostanud Reet Made, Lapsepõlvest tuleme kõik. Valik Vikerraadio saatesarjas Lastetuba kõlanud meenutusi,
Sild, 2001, hind: 10,00 eurot
Irving Stone, Elujanu. Jutustus Vincent van Goghist,
Kunst, 1968, hind: 7,00 eurot
Irving Stone, Michelangelo. Agoonia ja ekstaas (biograafiline romaan),
Kunst, 1967, hind: 5,00 eurot
Lion Feuchtwanger, Goya ehk tunnetuse salakaval tee,
Eesti NSV Kunst, 1960, hind: 4,00 eurot
Imbi Paju, Tõrjutud mälestused,
Gallus, 2019, hind: 23,00 eurot
Eduard Türk, Sinilindu püüdmas. Teatrimälestusi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 3,70 eurot
Anne Veesaar; toimetaja Anneli Aasmäe-Pender, Ita Ever. Elulugu,
Fookus Meedia, 2021, hind: 6,50 eurot
Eduard Kotsergin, Trellidega ristitud. Põlve otsas üles kirjutatud märkmed,
Petrone Print, 2015, hind: 15,00 eurot
koostaja Tiit Lääne, kaasautor Jaan-Ivo Lukas ; toimetaja Sirje Ratso, Jaan Olari - arst, kes ei mahtunud provintsi,
Paduvere Talumuuseumi Selts MTÜ, 2016, hind: 18,00 eurot
Mauri Dorbek, Ma tahan. Ma suudan. Ma võin. Kristi Ojasaare lugu,
Jes Kirjastus, 2022, hind: 20,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4420 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!