Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Painajapood ja kadunud hambadAutor(id): Magdalena Hai
Kujundaja: Catherine Zarip
Kirjastus: Postimees Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Kristiina Kass
ISBN: 9789916603413
Lehekülgi: 62
Sari: Painajapood
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 205x145
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Milline on maailma viletsaim vampiir? No muidugi hambutu! Naljakas Painajapoe sari jätkub hirmsate käänakutega. Raamatust „Painajapood ja kohutav kõdipulber” tuttavaks saanud poeabiline Ninni ja kummitus Pets pannakse proovile. Kas nende hammas hakkab uue suure saladuse lahendamise peale? Kes teab, kuhu küll kadusid vampiiri hambad ja mis on sellel pistmist pahura jäätisemüüja puudripintsliga?
Põrutavalt põnev raamatusari on mõeldud ennekõike neile lastele, kes on äsja lugema õppinud ja tahavad seda nüüd päris ise ilma vanema abita proovida. Laused on lihtsad, lustlikku tegevust annavad kõrvuti edasi nii värvikad pildid kui ka tabavad sõnad. Nagu pealkirigi vihjab, saab raamatust lugeda palju naljakaid hammastega seotud kõnekäände ja ütlusi. Vahvate illustratsioonide autor on Teemu Juhani.
Originaali pealkiri Painajaispuoti 2: hampaat hukassa. Eesti keeles
Märksõnad:
Postimees Kirjastus
Teemu Juhani
Painajapood
soome
lastekirjandus
jutud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Painajapood ja kadunud hambad, Magdalena Hai, Postimees Kirjastus 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Suve tagasitoomine. Põhja-Ameerika indiaanlaste muinasjutte. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1986, hind: 4,00 eurot
Astrid Lindgren, Mio, mu Mio,
Kupar, 1993, hind: 6,00 eurot
Václav Čtvrtek, Rumcajs,
Eesti Raamat, 1976, hind: 6,00 eurot
Frances Hodgson Burnett, Salaaed,
Eesti Raamat, 1993, hind: 11,00 eurot
Disney, Aladdin,
Egmont Estonia, 1995, hind: 4,00 eurot
Daniel Defoe, Robinson Crusoe elu ja kummalised seiklused,
Eesti Raamat, 1984, hind: 12,00 eurot
Koostanud: Beatriz Mendoza Sagarzazu, Vargapoiss Vend Jänes. Venetsueela kirjanike muinasjutte,
Tiritamm, 1992, hind: 2,50 eurot
Tony Wolf, Metsamuinasjutud: Haldjad (muinasjutt),
Ersen, 1996, hind: 15,00 eurot
Philip Wooderson, Krõmpsuv skarabeus,
Egmont Estonia, 2001, hind: 4,00 eurot
James Matthew Barrie, Peeter Paan,
Ersen, 2001, hind: 7,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5751 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!