Teema: Kultuur
Pealkiri:
MurdeajastuAutor(id): Marko Mihkelson
Kirjastus: Varrak
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789985345290
Lehekülgi: 336
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 203x145
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Saja-aastane Eesti vabariik on parim näide sellest, kuidas suured muutused maailmas mõjutavad ühe riigi ja rahva teed ajas ja ruumis. Sajast aastast oleme olnud ise oma saatuse peremehed veel alla poole. See sunnib meid tähelepanelikumalt mõtestama, miks ja kuidas on maailma muutumine mõjutanud Eesti käekäiku. Sama tähtis on igal hetkel tajuda, mida just praegu maailmas toimuv võib Eestile kaasa tuua või millise võimaluse pakkuda. Kuigi Eestil on maailma suurtest muutustest päris palju karta, kaaluvad võimalused need ikkagi üles. Riikidevahelises konkurentsis on esimest korda oma eelised maailma liidriks kujunemisel ka väikeriikidel. Globaalne internet ja digitaliseerumine, mis on viimase neljakümne aasta üks märkimisväärsemaid revolutsioonilisi muutusi kogu varasemat inimkonna ajalugu arvestades, lubab Eestil olla unikaalses positsioonis ja seda tuleb kasutada. Ajakirjanik ja poliitik Marko Mihkelson avab raamatus laiale lugejaskonnale huvipakkuvalt oma nägemuse sellest, kuidas maailmas meie ümber toimub ajaloo suurim murdehetk. Käsitlemist leiavad teemad Venemaast Hiinani ja kliimamuutustest sõltumatute inimesteni.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Murdeajastu, Marko Mihkelson, Varrak 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Franz Fühmann, Nibelungide laul,
Eesti Raamat, 1983, hind: 5,00 eurot
Koostanud Leida Püss, Nõukogude Eesti tõlkekirjandus 1976-1980. Переводная литература, изданная в Эстонской ССР в 1976-1980. Bibliograafianimestik,
Eesti Raamat, 1983, hind: 6,00 eurot
Jüri Talvet (koostaja), Maailmakirjandus 2. Romantismist postmodernismini,
Koolibri, 1999, hind: 15,00 eurot
Edgar Rajandi, Raamat nimedest,
Eesti Raamat, 1966, hind: 7,00 eurot
koostaja Marju Luts-Sootak; toimetaja Hesi Siimets-Gross, Jüri Jegorov. Personaalbibliograafia,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2022, hind: 5,00 eurot
Koostanud Viivi Maanso, Viivi Rukki ja tema aeg. Artikleid ja bibliograafia,
TLÜ kirjastus, 2009, hind: 6,50 eurot
Alli Lunter, Kirjandiõpetus. Õppematerjal gümnaasiumile,
Koolibri, 1999, hind: 4,00 eurot
Koostanud Ülo Tedre, Vanadest eesti rahvakommetest kaasaegsete tavanditeni,
Perioodika, 1985, hind: 4,00 eurot
Marju Kõivupuu, Inimese lahkumine. Raamat surma- ja kalmistukultuurist,
Pegasus, 2024, hind: 27,00 eurot
Orlando Figes, Eurooplased. Kolm elu ja kosmopoliitse kultuuri sünd,
Postimees Kirjastus, 2022, hind: 40,00 eurot
Kultuur all on 4804 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!