Teema: Eeposed, legendid, müüdid
Pealkiri:
Iidsete aegade lood I. Olümpose jumaladAutor(id): Menelaos Stephanides
Kirjastus: Tammerraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949482320
Lehekülgi: 206
Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 270x210 mm
Suurus: suures formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kreekamaalt on pärit suurem osa muinasaja tuntumaid müüte ja legende. Selles raamatus leiate iidsetest aegadest meieni jõudnud lugusid kaheteistkümnest Olümpose jumalast. Vanade kreeklaste jumalad olid nii välimuselt kui ka tegudelt väga sarnased tavaliste surelikega. Jumalatelgi olid omad nõrkused ning ilmeksimatud ei olnud nemadki. Kuid ülekohtusel teol polnud õigustust ei jumalate ega lihtsurelike puhul. Vanad kreeklased leidsid kõikväelistele olümplastele koha oma igapäevaaskelduste seas. Üleloomulike sündmuste taustaks olid tihtipeale Kreekamaa kaunimad paigad – nii seostus inimhinges üleloomulik vägevus kodukandi looduse iluga.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Iidsete aegade lood I. Olümpose jumalad, Menelaos Stephanides, Tammerraamat 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Berk Vaher, Mari Kalkun, Annela Laaneots, Valdur Mikita; koostanud ja toimetanud Berk Vaher, Ellujäämise Kunstid. Tartu 2024 Euroopa kultuuripealinn,
SA Tartu 2024, 2024, hind: 8,00 eurot
Wayne Bartlett ja Flavia Idriceanu, Verelegendid. Vampiir ajaloos ja müüdis,
Olion, 2006, hind: 20,00 eurot
Esa Seppänen, Avara hinge anarhia,
Olion, 2003, hind: 8,00 eurot
Aldur Vunk, Entsüklopeediline muuseum. Pärnu muuseum 125,
Pärnu Muuseum, 2021, hind: 20,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald, Eesti rahva ennemuistsed jutud,
Rahva Raamat, 2022, hind: 25,00 eurot
Seto talumuuseum,
Seto Talumuuseum, 2014, hind: 14,00 eurot
Anton Jürgenstein; Koostaja Hando Runnel, Kultuuriteolised,
Ilmamaa, 2020, hind: 11,00 eurot
Linda Hogan, Elu ase. Elava maailma vaimulugu,
Allikaäärne, 2017, hind: 9,00 eurot
Eesti Kirjandusmuuseum. Koostanud Eva Aaver ja Heli Laanekask, Friedrich Robert Faehlmanni käsikirjad Eesti Kirjandusmuuseumis,
Virgela, 1997, hind: 3,00 eurot
Elsbet Parek. Tartu – minu ülikoolilinn 1922-1926 1. osa,
Virgela, 1998, hind: 3,00 eurot
Kultuur all on 4896 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!