Teema: Esseistika, dokumentalistika
Pealkiri:
Tõlge ja kultuurAutor(id): Peeter Torop
Kirjastus: Tartu Ülikooli Kirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 2011
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789949196203
Lehekülgi: 230
Sari: Heuremata
Seisukord: normaalses seisukorras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 240x165
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Raamat on mõeldud lugejale, kes soovib maailma paremini mõista, keda huvitavad tõlketegevuse olemus, selle tõlketeaduslik mõtestamine ja kultuuri analüüsitavuse probleemid. Autori positsioon raamatus on kultuuri- ja tõlkesemiootiline, kuna just neis distsipliinides puutuvad tõlke- ja kultuurianalüütilised probleemid kõige tihedamalt kokku.
Raamat sarjast "Heuremata".
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tõlge ja kultuur, Peeter Torop, Tartu Ülikooli Kirjastus 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Berk Vaher, Mari Kalkun, Annela Laaneots, Valdur Mikita; koostanud ja toimetanud Berk Vaher, Ellujäämise Kunstid. Tartu 2024 Euroopa kultuuripealinn,
SA Tartu 2024, 2024, hind: 8,00 eurot
Wayne Bartlett ja Flavia Idriceanu, Verelegendid. Vampiir ajaloos ja müüdis,
Olion, 2006, hind: 20,00 eurot
Esa Seppänen, Avara hinge anarhia,
Olion, 2003, hind: 8,00 eurot
Aldur Vunk, Entsüklopeediline muuseum. Pärnu muuseum 125,
Pärnu Muuseum, 2021, hind: 20,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald, Eesti rahva ennemuistsed jutud,
Rahva Raamat, 2022, hind: 25,00 eurot
Seto talumuuseum,
Seto Talumuuseum, 2014, hind: 14,00 eurot
Anton Jürgenstein; Koostaja Hando Runnel, Kultuuriteolised,
Ilmamaa, 2020, hind: 11,00 eurot
Linda Hogan, Elu ase. Elava maailma vaimulugu,
Allikaäärne, 2017, hind: 9,00 eurot
Eesti Kirjandusmuuseum. Koostanud Eva Aaver ja Heli Laanekask, Friedrich Robert Faehlmanni käsikirjad Eesti Kirjandusmuuseumis,
Virgela, 1997, hind: 3,00 eurot
Elsbet Parek. Tartu – minu ülikoolilinn 1922-1926 1. osa,
Virgela, 1998, hind: 3,00 eurot
Kultuur all on 4896 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!