Pulmasekeldused, Stig Dagerman, Eesti Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Pulmasekeldused, Stig Dagerman, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Scarlett 1-4""Emmanuelle I""Lewise mees""Tähe-täpsi seiklused""Tõde""Laste peod""Must vaarao. Ajalooline romaan""Amsterdam (romaan)""Talveturist""Klaasveranda järve ääres""Doktor Faustus. Saksa helilooja Ad..""Vanapärase Võru murde sõnaraama..""Numeroloogiast""Jänkujenka""Jamaica võõrastemaja""Kõnnuküla""Täiuslik elu""Norra novell""Jane Eyre""Работа с плиткой""Suure meistri käsi. Ajalooline ro..""Mõrvakott""Miljonidollarine teemant""Hullumeelsuse hulgateooria. Sari A..""Ostlemine õhulossis""Pikker 1986/14""Franz Josephi kaks armastust (2. o..""Ahnete penide tähtkuju""Natuke naljakad pildid""Sinu käte vahel""Eaka inimese tervis""Tema majesteet armastus""Kirjad kasetohul""Geneviève ja Maurice (romaan)""Ülesküntud uudismaa (1. osa). Ro..""Integraalide tabelid""Ei juhtunud midagi""Rooma kiri eestlas(t)ele""Punane vein ja seksikas eks""Pelgupaik""Huligaani tagasitulek""Eesti jahimees 2002/11""Taevalaeka saladused""Aquitaine'i progressioon""Inglise passiivikonstruktsioonide ..""Ajad muutuvad. Teine raamat""Ramon Llull. Keskaja piiril. Ajalo..""Viimane korrus""Kaitstud mehed""Minutiravi""Patsient 127""Värvi ja tapeedi""Three Men in a Boat (To say nothin..""Põgenemine abielu eest""Kõige õigem""Eksleja I""Jumala tütar""Punane roos""Terviseõpetus V klass""Kukepoks""Tom Jones I-II. Ühe leidiku lugu""Meie aeg""Instruktionsbok CR-603/CR-606/CR60..""Narva-Jõesuu (matkajuht-ülevaade..""Akvaariumikalad""Raamatumõtted""Aeglane mees""Hõbesõrg""Must prints""Surnud tüdrukute kirik""Väikese Nicolas' talv ja suvi""Kirik laias maailmas. Maailmausund..""Normaalsed inimesed""Kirsivargad""Kolmnurkkübar. Tõepärane lugu s..""Süttivad kustuvad tähed""Kaldalseisja 1981-1987""Hamish Macbethi jõulud""Nüüd ma näen teid""Värvihaldjad. Lugu headest ja vee..""Puhastus""Martin Chuzzlewit 1-2""Meelespeasonaat""Tarbija teatmik. Praktiline käsir..""Miljonid eimillestki""Larii-laree""Uurija""Vaesest guvernandist rikkaks leedi..""Mereseikleja""Minu maagilised lood""Trollilugu""Birma päevad""Kevadetüdrukud""Max Havelaar (romaan)""Kiisu-kiisu. Jutte""Seksi ABC""Minu mälestused kurbadest hoorade..""Arminuta. Tüdruk, kes tuli tagasi""Luuderohi""Murrangujooned""Veider armastuslugu"
101 tk kogusumma: 917,34 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Pulmasekeldused
Autor(id): Stig Dagerman
Kujundaja: Mari Kaljuste


Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Mattias Mäestu
ISBN: 9789916125250
Lehekülgi: 240
Sari: Hieronymus

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 210x140
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Rootsi Hamlet“ Stig Dagerman (1923–1954) oli kirjanik, keda iseloomustab kompromissitus, see tähendab üks neist kirjanikest, kelle elu ja kirjanduse vahele on pea võimatu piiri tõmmata. Tema kirjutamine algas varases teismeeas, kui ta teada sai, et tema vanaisa, kelle talus oli ta veetnud oma esimesed üheksa eluaastat, kuna ema ta kolmenädalaselt sinna maha oli jätnud, ühe külahullu poolt surnuks oli pussitatud. Just siis tundis ta esimest korda, et peab kirjutama. „Sellest ei tulnud küll midagi välja peale mõne armetu rea, mille ma häbist puruks rebisin. Aga mulle tundub, et just sellest häbist, sellest jõuetusest, sellest leinast tärkas minus tung saada kirjanikuks, saada kellekski, kes suudaks rääkida, mis tunne on leinata, olla olnud armastatud, jääda üksi.“ Mõned aastad hiljem sai alguse tähelend, mille jooksul avaldatust on seni eesti keeles ilmunud novellivalimik „Öö mängud“(1964), romaan „Kes kõrvetada saanud...“ (1989) ja reportaaž „Saksamaa sügis“ (1998). Tema kirjutamine lõppes juba enne, kui ta pärast pikka loomevõimetuse perioodi endalt 31-aastasena elu võttis. Dagermani autoripositsiooni võiks üldistavalt iseloomustada kui lakkamatut köielkõndi, mida saadab halastamatu teadlikkus nii olemise hirmutavast pidetusest kui ängistavast paratamatusest, nii põhjatusest, mis kõiki eraldab kui põhjast, mis on kõigil üks; teadlikkus, mis endas siiski mingi seletamatu ja pealtnäha võimatu võimaluse kuumust peidab, igatsedes hetke, mil kuumus talumatuks muutub, nii et vastandid üheks sulavad, nii et kõik andeks antakse. See on köielkõnd, mis võib viia nii ülima üksinduse kui ülima lepituseni, nii enesetapu kui suure kirjanduseni. „Pulmasekeldused“ jäi Dagermani viimaseks romaaniks, ometi võib aga just seda pidada üheks tema kõige helgemaks teoseks, kus, nagu on öelnud autori kaasmaalane Olof Lagercrantz, „ka kõige räpasem särab, kui seda puudutavad huumor ja kaastunne.“


Märksõnad:
Eesti Raamat
Mari Kaljuste
Hieronymus
rootsi
ilukirjandus
romaanid
Bröllopsbesvär. Eesti keeles

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Stig Dagerman, Saksamaa sügis. Reportaaž,
Perioodika, 1998, hind: 5,00 eurot

Stig Dagerman, Öö mängud,
Ajalehtede-Ajakirjade Kirjastus, 1964, hind: 1,50 eurot

Stig Dagerman, Kes kõrvetada saanud...,
Perioodika, 1989, hind: 1,30 eurot

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

George Sand, Krahvinna Rudolstadt I,
Ajaraamat, 1997, hind: 8,00 eurot

Franz Kafka, Ameerika. Protsess. Loss,
Eesti Raamat, 1987, hind: 14,00 eurot

Alessandro Baricco, Ookean meri,
Varrak, 2005, hind: 16,00 eurot

David Lodge, Väike maailm,
Varrak, 1996, hind: 12,90 eurot

John Banville, Puutumatu,
Varrak, 2005, hind: 10,00 eurot

Peter Mayle, Provence. Väike välimääraja,
Varrak, 2007, hind: 15,00 eurot

Walter Scott, Rob Roy,
Tormikiri, 1997, hind: 3,50 eurot

Victor Hugo, Hüljatud 1,
Eesti Raamat, 1980, hind: 3,50 eurot

Sandra Brown, Rikošett,
Ersen, 2006, hind: 6,00 eurot

Ivan Turgenev, Rudin,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 2,50 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7173 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Pulmasekeldused, Stig Dagerman, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Pulmasekeldused, Stig Dagerman, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Pulmasekeldused, Stig Dagerman, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Pulmasekeldused, Stig Dagerman, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Pulmasekeldused, Stig Dagerman, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat.ee
Pulmasekeldused, Stig Dagerman, Eesti Raamat 2023 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud