Teema: Kunst
Pealkiri:
Müürid. Näitus Tallinna Kunstihoone Galeriis 30.05-16.06.2002 (kataloog). Walls. Exhibition in Tallinn Art Hall Gallery 30.05-16.06.2002 (catalogue)Autor(id): tekst: Juta Kivimäe
Kujundaja: Pärtel Eelma
Kirjastus: R. Rääts
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel:
Tõlkija: Krista Mits
Lehekülgi: 24
Seisukord: normaalses seisukorras
Mõõdud: 210 × 200 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Rait Präätsa klaasobjektides on mitmeid aasta-aastalt arenenud ja teisenenud kinniskujundeid, nagu müürid ja aknad ning müüri murtud avaused, kus paistab tema loodud illusoorne ruumiline maailm. Selles maailmas on kunstnik eelkõige lugude jutustaja ja nendes lugudes peegelduvad omal moel kogu kaasaegse maailma paradoksid.
Juta Kivimäe
Rööptekst inglise keeles.
Märksõnad:
klaasikunst
eesti keel
inglise keel
Eesti
Estonica kogu
Prääts, Rait, 1952-
eesti
klaasikunst
näitusekataloogid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Müürid. Näitus Tallinna Kunstihoone Galeriis 30.05-16.06.2002 (kataloog). Walls. Exhibition in Tallinn Art Hall Gallery 30.05-16.06.2002 (catalogue), tekst: Juta Kivimäe, R. Rääts 2002Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst, arhitektuur alla viimati lisatud:
Gilda Williams, Kuidas kirjutada kaasaegsest kunstist,
Eesti Kunstiakadeemia Kirjastus, 2017, hind: 15,00 eurot
Heiki Pärdi, Eesti taluhäärberid 1. osa. Estonian Manor Homes. Viron talonpoikaiskartanot,
Tänapäev, 2005, hind: 60,00 eurot
Kaljo Põllu, Hiiumaa rahvapärane ehituskunst. Eesti Kunstiakadeemia uuurimisreiside materjalide põhjal,
Ilmamaa, 2004, hind: 45,00 eurot
Jan Gehl, Linnad inimestele,
Eesti Kunstiakadeemia, Yoko Oma, 2015, hind: 17,00 eurot
Boris Bernstein, Kunstiteadus ja kunstikultuur. Artiklite kogumik,
Kunst, 1990, hind: 8,00 eurot
Ave Paulus, Juhan Maiste, Fredi Tomps, Heiki Pärdi, Leele Välja, Lilian Hansar, Mart Hiob, Nele Nutt, Kadi Karine, Jaan Tiidemann, Ülar Mark; koostaja Ave Paulus ; toimetaja Karen Jagodin, Lahemaa külaarhitektuurist,
Solnessi Arhitektuurikirjastus, 2013, hind: 26,00 eurot
Erki Evestus, Eestlaste jumalad. Estonian gods,
Akta, 2006, hind: 5,00 eurot
Arnt Cobbers, Frank Lloyd Wright,
Koolibri, 2008, hind: 4,00 eurot
Jaak Kangilaski, Kunstikultuuri ajalugu 11. klassile renessansist impressionismini,
Kunst, 2004, hind: 15,00 eurot
Valentine Konsap, Laualühtrid. Näituse juht,
Eesti NSV Kultuuriministeerium, 1971, hind: 5,00 eurot
Kunst, arhitektuur all on 2201 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!