Teema: Kultuur
Pealkiri:
Minu EestileAutor(id):
Kirjastus: Eesti Emakeeleõpetajate Selts
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949919161
Lehekülgi: 0
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 155x120
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
“Minu Eestile” on kogumik õpilaste kirjutistest ja loovusele ärgitavatest ülesannetest. Sõnaloominguvõistluse „Minu Eestile” 100 äramärgitud tööd on kingituseks Eesti 100. sünnipäevaks. Võidutöödest ilmneb, kuidas nägid noored Eestimaad riigi 100. sünnipäeva eel, see aga on oluline materjal ajaloo seisukohast, lisaks põnev uurimisaines. Õpilased kirjutasid Eesti kohta väga erinevaid tekste. Lisaks esseele oli võistlusel esindatud miniatuur, argimütoloogia, muistend, müüt, mälestused, reisikiri, ulmejutt, kriminaaljutt, kiri, haiku, limerik, teemantluuletus, akrostihhon, anafoor, epifoor, piltluule jne. Igale tekstile on lisatud ülesanne, nii leiab kogumikust eriilmelisi ülesandeid. Tekste ja ülesandeid saab kasutada õppematerjalina eesti keele, kirjanduse ja ühiskonnaõpetuse tundides, loovusringides. Mitmekülgsed ülesanded peaksid inspireerima nii õpilasi kui ka õpetajaid.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu Eestile, , Eesti Emakeeleõpetajate Selts 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Koostanud Maire Raadik, Keelenõuanne soovitab 4 (artiklikogumik),
Eesti Keele Sihtasutus, 2008, hind: 5,00 eurot
Pierre Haski, Hiina veri. Kui vaikus tapab,
Sinisukk, 2006, hind: 5,00 eurot
Koostanud: E. Simson, Ilma ennustamine läbi vanarahva tarkuse,
Mirabel, 1992, hind: 3,50 eurot
Vahur Laiapea, Keel on lahti + DVD. Tähendusi viipekeelest,
Eesti Keele Sihtasutus, 2007, hind: 15,00 eurot
Mati Lukas ja Tiina Tšatšua, Protokoll ja etikett. Eduka suhtlemise käsiraamat,
Ambassador, 2000, hind: 12,00 eurot
Argo Ideon, THI. President Ilvese Kadrioru aastad 2006–2016,
Hea Lugu, 2016, hind: 7,00 eurot
Igor Gräzin, Poliitika kui depressioon ja enesetapp,
Tänapäev, 1999, hind: 4,00 eurot
Koostanud Peeter Vissak, Harmoonia võimalikkus süsteemis inimene - keskkond - ühiskond (artiklid),
Ülo Siinmaa Grupp, 2005, hind: 5,00 eurot
Arnold Rüütel. Koostanud Ester Šank, Eesti teelahkmel. Vabariigi Presidendi kõned kommentaaridega 2001-2006,
Tallinna Ülikooli Kirjastus, 2008, hind: 5,00 eurot
Aimur Joandi, Kuhu läheb tütarlaps oma tarkusega?,
2012, hind: 6,00 eurot
Kultuur all on 4945 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!