Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Saladuse hoidjaAutor(id): Kate Morton
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel:
ISBN: 9789985330647
Lehekülgi: 440
Sari: Varraku ajaviiteromaan
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 203x145 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
#T259# KVP
Ühel 1961. aasta lämmatavalt kuumal suvepäeval, kui pere peab oma Suffolki krahvkonna talus oja ääres piknikku, ronib kuueteistaastane Laurel puu otsa ja poeb lapsepõlveaegsesse onni peitu, et unistada Billy-nimelisest poisist, Londonisse kolimisest ja imetabasest tulevikust, mida ei jõua ära oodatagi. Kuid keset idüllilist pärastlõunat näeb Laurel pealt hirmsat kuritegu, ja kõik muutub. 2011. aastal on Laurelist saanud armastatud näitleja, kuid minevikust pärit varjud hakkavad survet avaldama. Painatuna mälestustest ning tol ammusel suvepäeval nähtust, pöördub ta koju tagasi ja hakkab salaminevikku tükk-tükilt kokku panema. Olevikust vahepeal 1930. ja 1960. aastatesse põikav „Saladuse hoidja” on lummav lugu suurematest ja väiksematest saladustest, teatrist ja vargusest, mõrvast ja kustumatust armastusest. Kate Morton kasvas üles Queenslandi kaguosa mägedes ning elab nüüd koos abikaasa ja poegadega Brisbane’is.
Raamat sarjast Varraku ajaviiteromaan
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Saladuse hoidja, Kate Morton, Varrak 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Jane Austen, Mõistus ja tunded,
Eesti Raamat, 1996, hind: 14,00 eurot
Hector Malot, Perekonnata I,
Birgitta, 1995, hind: 6,00 eurot
Hector Malot, Perekonnata II,
Birgitta, 1995, hind: 6,00 eurot
Iradž Pezeškzad, Minu onu Napoleon,
Hea Lugu, 2015, hind: 10,00 eurot
Ilja Ilf, Jevgeni Petrov, Kolumbus kinnitab otsad,
Tammerraamat, 2016, hind: 14,00 eurot
Alberto Mussa, Qãfi mõistatus,
Varrak, 2019, hind: 16,00 eurot
Angela Carter, Õhtud tsirkuses,
Varrak, 1998, hind: 8,00 eurot
Maksim Gorki, Muinasjutud Itaaliast,
Eesti Raamat, 1968, hind: 3,50 eurot
Axel Munthe, San Michele raamat,
KRK, 1992, hind: 4,00 eurot
Antti Tuuri, Talvesõda,
Eesti Raamat, 1990, hind: 4,60 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7176 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!