Laagerdatud mõrv, Melinda Mullet, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Laagerdatud mõrv, Melinda Mullet, Tänapäev 2022 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 57823 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Horoskoop (tähtkujude järgi)""Eesti kroonika 1939""Lumekanad""Eesti amatöörfilm III""Enigma""Õhtute äng""True Blood Dead until Dark; Living..""Vana arm ei roosteta Mälestusteo..""Iseseisvuspäev (romaan)""Rüütel Pariisis""Daamide kupee""Putivlist Karpaatideni. E. Gerassi..""Kutsutud ja seatud. Ühe hingekarj..""Surra, et elada""Soome lahe õed. Vaadates teiste v..""Kuningas Fantoomi vangiks""Inimese meetod""Saksa keele grammatika""Monte-Cristo õun""The Red Book of the Peoples of the..""Plokipoiss. Isa, poeg ja autism""Müstiline X""Kõik, mis ma tean""Olemise tee Olemisse""Avaloni udud 2""Stress""Emakeele õpik 4. klassile""Suured kassid""Otto Nagel""Kauge maa - Brasiilia""Pärija""Võidetute maal. Romaan""Sabrina, teismeline nõid (21. osa..""Balti episood""Liisi talu""Viru tänav ja teised""Loomalapsed""Mirabeau""Tähed ja taburet""Ilm 30 sekundiga""Friedrich Nietzsche ja Cosima Wagn..""Paradiis""Kiviaja Kolumbused""Soovituskirjad Kõigile, kes jää..""Jänkimehe kroonika""Täiesti võõrad""Herilasemesi""Jutustused IV""TÅ¡empion""Jutustusi""Näidendid""Koletis, ära söö mind (lühijut..""Tuhala""Palkmajad. Konstruktsioon ja ehita..""Armastus seaduslikus abielus""Sündimata laste veri""Inimlaps Ditte""International Children's Story Bib..""Vikerkaar 20. Valik esseesid 1986-..""Pikker 1985/21""Tülikas laste raamat""Homne karikakar""Koer poiss sõitis jänest (luulet..""Vares""Kõik need aforismid""Sünk jää, otsatu põhi""Sotsialistlik Põllumajandus 1950/..""Vampiiri poolt röövitud""Kohutav Tarzan""Trent's Last Case (Philip Trent #1..""Põllumees 1927/13-24. Rahwalik pÃ..""Aed. Aianduse ajakiri. Aianduse-Me..""Mälestused öö varjupoolest""See polnud tähtis [jutud]""Jõuluimed""Lastehaiguste õpetuse põhijooned""Discovery of novel oxidative enzym..""Priius, kallis anne. Elu ja surm v..""Polümeerisõnastik""Viisakas laps. Kas sa teadsid, kui..""Paised""Lukksepatööde praktikum""Jassi pass""Pilots in the night""Jõgevamaa kabe""Eesti rahvaväe vene sõdurid vaba..""Lapse kehakeel""Las ma olen laps""Aphrodite: A Memoir of the Senses""Sada salmi jõuluvanale""White Moon Tree. The Ben Tree Saga..""Kõrge lend / László Darvasi""Klassikalised seiklusjutud""Käelugemise saladusi""Dingo-kutsu""Verejanulised piraadid. Kelkivad Ã.."
96 tk kogusumma: 865,12 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Laagerdatud mõrv
Autor(id): Melinda Mullet
Kujundaja: Siiri Timmerman, Toomas Niklus


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Ragne Kepler
ISBN: 9789916173206
Lehekülgi: 280
Sari: Viskivabrik

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 200x143
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Abigail Logan on edukas fotoajakirjanik, kes on otsekui saatuse ninanipsuna pärinud Šoti mägismaal asuva boutique-viskivabriku Abbey Glen. Ninanipsuna sellepärast, et Abigaili enda teadmised viskist mahuvad napsuklaasi ja ruumi jääb ülegi. Muidugi polnud ka Abbey Gleni parimast viskivaadist laiba leidmine just parim viis viskikogukonnaga tutvumiseks.
Abigail oli olnud rohkem kui rõõmus, kui asjad paika loksusid ning ta sai igapäevased tegemised oma ala meistrile jätta ja naasta oma tööle fotoajakirjanikuna. Aga pärast mõnekuist higistamist Nigeeria kuivas kõrbekuumuses, vaadates lõppematut surma ja hävingut, saab talle selgeks, et tööst on vaja paus võtta. Ja mis oleks puhkuseks parim koht kui Šoti mägismaa!

Loodetud lõõgastuse asemel aga ajab üks jama teist taga: esiteks on viskivabrikusse külla oodata kõrgetasemelisi viskimeisterid Jaapanist ja Abigail peab neid võõrustama. Siis on mäe otsa farmi kolinud salapärane uhke autoga mees, keda kohalikud peavad narkoärikaks ja kes tingimata Abigailiga kohtuda tahab. Siiski pole midagi stressitekitavamat kui mõrv ... ja surm tundub Abigailil lausa kannul käivat.

MELINDA MULLET sündis Dallases, õppis Ameerikas, Austrias ja Inglismaal. Et ta vanemad on britid ning nii Melinda kui ka tema abikaasa tõsised viskifännid, siis on tema krimijutud inspireeritud Šotimaast. 2021. aastal ilmus ilmus eesti keeles „Mõrv viskivabrikus“, mis oli esimene nn viskivabriku mõrvade sarjas.

Märksõnad:
Tänapäev
Siiri Timmerman, Toomas Niklus
Viskivabrik
kriminaalromaanid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Melinda Mullet, Mõrv viskivabrikus,
Tänapäev, 2021

Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Agatha Christie, Saladuslik juhtum Stylesis. Eesriie,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,20 eurot

Jules Verne, Lõuna-Aafrika savannides,
Kuldsulg, 1995, hind: 5,00 eurot

Mario Puzo, Viimane don,
Ersen, 2000, hind: 12,30 eurot

Agatha Christie, Lõputu öö,
Elmatar, 1995, hind: 7,00 eurot

Rex Stout, Gambiit,
Elmatar, 1997, hind: 8,00 eurot

James Hadley Chase, Ära aja udu,
Heining & Ko, 1995, hind: 5,00 eurot

Agatha Christie, Suur nelik,
Elmatar, 1996, hind: 9,40 eurot

Rex Stout, Parimateski perekondades,
Katherine, 1995, hind: 7,00 eurot

Darja Dontsova, Sulnis kaabakas,
Ersen, 2005, hind: 13,00 eurot

Darja Dontsova, Pikaküüneline daam,
Ersen, 2005, hind: 12,00 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3999 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Laagerdatud mõrv, Melinda Mullet, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Laagerdatud mõrv, Melinda Mullet, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Laagerdatud mõrv, Melinda Mullet, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Laagerdatud mõrv, Melinda Mullet, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Laagerdatud mõrv, Melinda Mullet, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee
Laagerdatud mõrv, Melinda Mullet, Tänapäev 2022 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud