Sada sokikirja, Virve Avik, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Sada sokikirja, Virve Avik, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Barfotasånger - Sonater För 2 Vi..""Matemaatika lisamaterjal 11. klass..""Elu on kingitus""Poiss ja kitsetall""New International Business English..""21 õppetundi 21. sajandiks""Tervendaja 2015/2""Hea tütar""Apokrüüfid""Kööginurk eriväljaanne 2/2011. ..""Depressioonivihik""Kuni armastus peale tuleb 3.0""Vajan relva! 3. osa. Relvaseadus j..""Koolitugi""Tartu Ülikooli ajalugu 1632-1982...""Tunne naabreid! Abiks põllukahjur..""Сахара. Sahara desert""Mood ja stiil""Kuidas kaitsta end massilise hävi..""Paradiisilinn""Hiinlase eksirännakud Hiinamaal""Jutustan sinule loo""On unistus kui ränikivi""Kultuuriseadused""Nutikad nipid ja trikid teie kodu ..""Mida peab teadma ravimitest""Vahvlid""Elu sõlmed. I raamat. Kolmteist s..""Päevade vaht""Valimata luulet""Diraci meri""Nõiapendli tervistav jõud. Isiks..""X noorte tantsupidu ''Lävel''. Ta..""Ellujäämise õpetus I""Uimastite tarvitamine koolinoorte ..""Lapsepõlve mõjud""Vihkamiseta""Vitamiiniraamat""Levanti. Nõukogude novelle""Leib""Kalender 1990""Vaata mulle silma""Hüljatu. Pegasuse väike sari""Esmaabi käsiraamat. Esmaabivõtte..""Mõelda ja tegutseda uut moodi. M...""Eesti NSV kriminaalkoodeks""Loogika, keel ja mõtlemine (õpik..""Personalijuhtimine koolis""Tervendaja 2014/5""Pontu ja Kiisu Nurr""S.N.U.F.F.""Armastust ei saa varjata""Uusajaloo käsiraamat. Eesti rahva..""Jääneitsi. Keskaegne mõistatus""40 greatest""Aiarajatised""Eesti NSV fauna ja floora uurimise..""Die Weihnachtsgeschichte""Telos. Uue Lemuuria ilmutused""Mütsid""Макроскоп""Eesti Entsüklopeedia nr 15 (EE 15..""Jahist ja ulukitest II. Eesti NSV ..""Muud mõnud""Energia ja tooraine""Information technology users and u..""Arenenud sotsialism ja demokraatia..""Eesti Tööandjate Keskliit 20. Ta..""Stseenid ühest abielust""RUR. Rossum's Universal Robots. Ko..""Tõde ja õigus I""Seesama jõgi""Viies ingel""Искусство ''боевог..""Hakkame elama. Eesti esimene kaasa..""Kunstiraamat noortele""Boyfriendi väike käsiraamat. 200..""Mul on kodus labradori retriiver"
78 tk kogusumma: 638,73 EUR

Teema: Kudumine
Pealkiri: Sada sokikirja
Autor(id): Virve Avik
Kujundaja: Einike Soosaar


Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789949476695
Lehekülgi: 144

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 222 × 226 mm
Suurus: suures formaadis ning kõvas köites raamat

Sisu:
Oma kätega kootud sokipaar pole lihtsalt üks kudum, mida külma peletamiseks kanda. Ise kootud sokipaaris on killuke kuduja südamesoojust ning tema käte pehmust. Lisaks muster, mis valitud just tulevast sokikandjat silmas pidades.

Mustrite autoriks on Saaremaalt pärit Virve Avik, kes tegi käsitööd terve oma pika elu. Ainest ja eeskuju leidis ta nii loodusest kui "kõigest muust, mis kena". Tänaseks on Virve meie hulgast lahkunud. Tema mustrid elavad aga edasi, rõõmustades kõiki, kes nendega kirjatud kudumeid valmistavad või kannavad.

Raamat on Virve Aviku esimese sokiraamatu täiendatud väljaanne. Sajast mustrist 40 on täiesti uued. Need jäidki käsitöömeistri viimasteks.

ärksõnad:
Avik, Virve, 1930-2011
kudumine
sukad-sokid
eesti
mustrid
käsiraamatud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kudumine alla viimati lisatud:

Liidia Mälksoo, Kangakudumine,
Valgus, 1976, hind: 12,00 eurot

Claire Crompton, Kootud kotid [25 kaunist kotti igaks elujuhtumiks],
Sinisukk, 2008, hind: 10,00 eurot

Claire Hallik, Silmuskudumine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 11,00 eurot

Leili Reimann, Pitsilised koekirjad,
Valgus, 1986, hind: 8,50 eurot

Eleanor Van Zandt, Kudumise käsiraamat. Lõngad. Vardad. Koekirjad. Kudumistehnikad,
Varrak, 2006, hind: 23,00 eurot

Liivia Kivilo, Kindad,
Mats, 1992, hind: 6,00 eurot

Liivia Kivilo, Sokid,
Mats, 1991, hind: 9,00 eurot

Liivia Kivilo, Silmuskudumine,
Mats, 1991, hind: 3,00 eurot

Tiina Meeri, Kudumisõpetus (1. osa). Soonikkoed. Palmikkoed,
Valgus, 1994, hind: 15,00 eurot

Anu Pink; ajalooline osa: Virve Tuubel, Kudumine IV-IX klass,
Saara Kirjastus, 2002, hind: 20,00 eurot



Kudumine all on 313 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Sada sokikirja, Virve Avik, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat.ee
Sada sokikirja, Virve Avik, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat.ee
Sada sokikirja, Virve Avik, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat.ee
Sada sokikirja, Virve Avik, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat.ee
Sada sokikirja, Virve Avik, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat.ee
Sada sokikirja, Virve Avik, Ajakirjade Kirjastus 2011 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud