Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Punarind RobinAutor(id): Dan Ojari ja Mikey Please
Kirjastus: Sinisukk
Linn:
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Evelin Arak
ISBN: 9789949081820
Lehekülgi: 32
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 305x250
Suurus:
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Ma soovin, et oleksin PÄRIS hiir,“ siristas Robin. Ta sulges silmad, hoidis hinge kinni ja ootas, et ta suled käpakesteks
muutuksid…
Hiirepere armastab punarind Robinit väga. Linnuke üritab kõigest väest hiirte moodi olla: ta ajab oma sulgi puhevile, et need näeksid välja nagu hiire kõrvad ja üritab olla sama osav toiduraasukeste püüdja nagu tema peregi. Kuid Robin on kohmakas ja tõmbab endale alati tähelepanu.
Kui Robin saab teada, et kuusetäheke viib täide kõik unistused, siis on linnukesel mõttes vaid üksainus soov – olla nagu hiir.
Punarind Robin on südantsoojendav ajatu jõulujutt kogu perele. Raamatu on kirjutanud sellel aastal Netflixis linastuva jõulufilmi „Robin Robin“ kaasautorid ja režissöörid. Vahvad illustratsioonid on teinud Briony May Smith.
Märksõnad:
Sinisukk
Briony May Smith
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Punarind Robin, Dan Ojari ja Mikey Please, Sinisukk 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Disney-Pixar, Maailma suurim juust. Donald ja Daisy Hollandis,
Egmont Estonia, 1995, hind: 4,00 eurot
Jan Brzechwa, Pan Kleksi akadeemia. Pan Kleksi reisid,
Eesti Raamat, 1968, hind: 11,00 eurot
Lewis Carroll, Alice imedemaal,
Eesti Raamat, 1971, hind: 8,50 eurot
Ray Bradbury, Võilillevein,
Eesti Raamat, 1994, hind: 15,00 eurot
Cressida Cowell, Pisikesed detektiivid. Kas kõige sügavama ookeani põhjas leidub elu?,
Hodder Children's Books, 2021, hind: 4,00 eurot
Hugh Lofting, Doktor Dolittle. Doktor Dolittlei tsirkus,
Eesti Raamat, 1982, hind: 6,00 eurot
Walt Disney, Pinocchio,
Egmont Estonia, 1992, hind: 2,00 eurot
James Krüss, Timm Thaler ehk müüdud naer. Romaan peamiselt noorele lugejale,
Eesti Raamat, 1970, hind: 15,00 eurot
Rachel Renée Russell, kaasautorid Nikki Russell ja Erin Russell, Luuseri päevik. Lood mitte kuigi luuserlikust draamakuningannast,
Sinisukk, 2019, hind: 21,00 eurot
Barbie ja Merineitsi lugu. Barbie ja printsesside kool,
Egmont Estonia, 2013, hind: 5,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5442 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!