Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Pühakute tõeline eluAutor(id): Friedrich Prinz
Kujundaja: Tiiu Allikvee
Kirjastus: Kunst
Linn: Tallinn
Aasta: 2006
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Andreas Ardus
ISBN: 9949407788
Lehekülgi: 296
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kaksteist ajaloolist portreed keisrinna Helenast kuni Assisi Franciscuseni
Möödunud aegade kunstiteosed jutustavad vagasid legende pühakute elust. Kuidas aga elasid need mehed ja naised tegelikult? Miks hakati neid pühakutena austama ja kas pühakute elus oli ka midagi ebapüha? Neile küsimustele püüab leida vastust käesoleva raamatu autor, kirjutades pühakutest nagu ilmalikest isikutest. Lugejale esitatakse 12 ajaloolise isiku elulood – 12 pühaku portreed.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Pühakute tõeline elu, Friedrich Prinz, Kunst 2006Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Yuriko Onodera; toimetaja Tiit Noorkõiv; eessõna eestikeelsele väljaandele: Eero Medijainen, Kindral, kes ei soovinud sõda. Makoto Onodera – Jaapani sõjaväeatašee Riias, Tallinnas ja Stockholmis,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2007, hind: 9,00 eurot
Maire Aunaste, Maire Aunaste: viis aastat peidus,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 5,00 eurot
Gabriele Praschl-Bichler, Elisabeth (1837-1898). Austria keisrinna. Müüdid ja tõde,
Kunst, 2002, hind: 25,00 eurot
Jaan Tammsalu, Margit Arndt-Kalju, Jaan Tammsalu,
Gallus, 2020, hind: 15,00 eurot
Marie-Louise Rodén, Kuninganna Kristiina. Biograafia,
Argo kirjastus, 2019, hind: 16,00 eurot
Indrek Koff, Argipäeva imed. Piiskop Philippe Jourdani lugu,
Gallus, 2020, hind: 18,00 eurot
Albrecht Wacker, Snaiper idarindel. Wehrmachti snaipri, rüütliristi kavaleri Josef Allerbergeri mälestused,
Ersen, 2012, hind: 25,00 eurot
koostanud ja toimetanud Peet-Henn Kingisepp, Elise Käer-Kingisepp 100. 03.10.1901 - 10.02.1989 [farmakoloog ja füsioloog],
Atlex, 2001, hind: 6,00 eurot
Lembit Andresen, Jan Amos Komenský (tšehhi pedagoogikateadlane),
Tallinna Pedagoogikaülikooli Kirjastus, 1998, hind: 3,00 eurot
Koostanud Theodor Saar, Veretöö Läänemerel. Theodor Saare uurimus Mark Soosaare eessõna ja Jüri Arraku piltidega Kihnu meremehe Jaan Umbi meeleheitlikust vastuhakust purjelaeva Johannes pardal,
Kihnu Kultuuri Instituut, 2006, hind: 4,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4465 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!