Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Et head haldjad sind hoiaksidAutor(id): Kadri Hinrikus
Kujundaja: Villu Tammer
Kirjastus: Tammerraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949482597
Lehekülgi: 104
Seisukord: normaalses korras raamat, sees autori autogramm
Mõõdud: 173 × 216 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Tuule ja Uku on 8-aastased kaksikud. Nende ema on surnud ning laste arvates heaks haldjaks muutunud. Kaksikute isa õlul on mõlema vanema roll ning kohustus perele leiba teenida. Seepärast ei ole tal kodu jaoks kuigi palju aega ning õde-venda peavad tihti iseseisvalt hakkama saama. Vahel õnnestub see üsna hästi, vahel tuleb ette ootamatuid äpardusi ja seiklusi. Mõned neist on päris naljakad. Oma osa selles on ka isal, kes iga päevaga üha lahedamaks lapsevanemaks muutub.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Et head haldjad sind hoiaksid, Kadri Hinrikus, Tammerraamat 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Edgar Valter, Ikka veel kummitab,
Elmatar, 2005, hind: 33,00 eurot
koostanud ja kujundanud Andres Jaaksoo, Olen mina väike valge jänes. Eesti lastekirjanduse antoloogia XI köide,
Steamark, 2001, hind: 13,00 eurot
Aino Pervik, Kunksmoor. Kunksmoor ja kapten Trumm,
Eesti Raamat, 1986, hind: 8,00 eurot
Oskar Luts, Nukitsamees,
Perioodika, 1986, hind: 5,00 eurot
Eno Raud, Roostevaba mõõk,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
Heljo Mänd, Koer taskus,
Eesti Raamat, 1967, hind: 3,00 eurot
Peep Sooman, Tapeedipoiss Tambet,
2010, hind: 4,00 eurot
Astrid Reinla, Miikael,
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,00 eurot
Tiia Kõnnussaar, Mäo, kasside kuningas,
Kirisild, 2021, hind: 7,00 eurot
Kalle Voolaid (toimetaja), Talvised olümpiamuinasjutud,
AS Kuma, 2010, hind: 3,50 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3598 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!