Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Põimlause eesti keelesAutor(id):
Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Aasta: 1981
Originaalkeel:
Lehekülgi: 158
Sari: Ars grammatica
Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras, kirje sees
Mõõdud: 140 × 195 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Käesolevas töös käsitletakse mitmeid põimlause üldprobleeme ning kirjeldatakse enamikku kõrvallausete traditsioonilisi liike.
Raamat annab väärtuslikku lähtematerjali süntaksiuurijatele ning on kasulik abivahend eesti keele eriharu üliõpilastele.
Märksõnad
eesti keel
lausetüübid
liitlaused
põimlaused
Sari: Ars grammatica
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Põimlause eesti keeles, , Valgus 1981Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Hannes Palang, Kümme. Koos kogetud maastikud 1997-2007,
Argo, 2008, hind: 10,00 eurot
Rodney Bolt, Sellised nad on... hollandlased,
Egmont Estonia, 2004, hind: 2,00 eurot
Tartu Ülikool, eesti keele osakond; kokku seadnud Katrin Kern; harjutused koostanud Karin Kaljumägi, Katrin Kern, Kersti Lepajõe, Urve Pirso ja Maia Rõigas; toimetanud ja täiendanud Tiiu Erelt, Õigekirja ja vormiõpetuse harjutusi,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2011, hind: 8,00 eurot
Antiigileksikon I-II,
Valgus, 1983, hind: 5,00 eurot
Jaak Jõerüüt, Poliitiline avaldus. Arvamusi ja kommentaare 1996-2008,
Tuum, 2008, hind: 6,50 eurot
Eesti Rahvaluule Arhiiv, Eesti Keele Instituut; toimetaja Mare Kõiva, Mängult-päriselt. Tänapäeva folkloorist II,
Eesti Keele Instituut, 1996, hind: 1,50 eurot
Koostanud: Elias Lönnrot, Kalevala,
Eesti Raamat, 1985, hind: 12,90 eurot
Tiiu Erelt, Eesti ortograafia,
Eesti Keele Sihtasutus, 2016, hind: 8,00 eurot
Peatoimetaja Toomas Kiho, Akadeemia 2006/1,
SA Kultuurileht, 2006, hind: 2,00 eurot
Peatoimetaja Toomas Kiho, Akadeemia 2004/5,
Eesti Kirjanike Liit, 2004, hind: 1,60 eurot
Kultuur all on 4841 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!