Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Anna Raudkats oma ajasAutor(id): Richard Tõnnus
Kujundaja: Paul Luhtein
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1991
Originaalkeel:
ISBN: 5450016271
Lehekülgi: 128
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kohati kulunud ning pindmise rebendiga, sisu korras
Mõõdud: 144 × 215 mm
Suurus: tavaformaat, pehme köide
Sisu:
#T253#
Tuntud rahvatantsujuhi ja -uurija, «Tuljaku» võistutantsimise traditsiooni algataja Richard Tõnnuse raamat annab ülevaate Eesti NSV teenelise tantsutegelase Anna Raudkatsi (1886-1965) elu- ja loometeest.
Vaatluse all on nii õpingu- kui ka tööaastad meie võimlemise edendajana, samuti Anna Raudkatsi elutöö rahvatantsude kogumisel ja tutvustamisel.
Illustreeritud must-valgete fotodega.
tantsupedagoogid, biograafiad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Anna Raudkats oma ajas, Richard Tõnnus, Eesti Raamat 1991Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Kobie Krüger, Pere keset loodust. Mahlangeni,
Varrak, 2002, hind: 11,00 eurot
Jesper Huori ja Anna Sundberg, Ma armastasin terroristi. 16 aastat sõjakate islamistidega,
Varrak, 2016, hind: 18,00 eurot
koostanud ja toimetanud Rein Veski, Taavet Paasi tütred. II osa. Alma Veski lugu,
Turbateabe, 2016, hind: 9,00 eurot
Ülo Subbi, Lõpp hea - kõik hea! Mälestusi pikalt elurajalt,
Kuldsulg, 2008, hind: 3,50 eurot
Maie Lond, Etturid,
2008, hind: 6,00 eurot
Jean Marie Gustave Le Clézio, Diego ja Frida. Diego Rivera ja Frida Kahlo elu ja armastuse lugu,
Kunst, 2007, hind: 24,00 eurot
Lev Tolstoi, Lapsepõlv, poisi-iga ja noorus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1952, hind: 4,50 eurot
Harri Haamer, Meie elu on taevas,
Logos, 1993, hind: 4,00 eurot
Vitali Vilenkin, Amedeo Modigliani. Itaalia kunstniku elu ja tegevus,
Kunst, 1983, hind: 3,00 eurot
Koostanud Rutt Hinrikus, Sõja ajal kasvanud tüdrukud. Eesti naiste mälestused Saksa okupatsioonist. Eesti Kirjandusmuuseum ja Ühendus Eesti Elulood,
Tänapäev, 2006, hind: 15,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4386 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!