Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Õpetaja - mitte ainult palgastAutor(id): Anna Maria Tammesaar
Kujundaja: Margit Toovere
Kirjastus: MadLiTerature
Linn: Tartu
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789916960684
Lehekülgi: 103
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Raamat jälgib õpetajat tema esimesel tööaastal. Õppeaasta alguse elevus ja entusiasm tulevad toime ülekoormuse ja abitusega. Teisel veerandil leiab õpetaja endas teatud konkreetsuse ja positiivsete emotsioonide tipud jäävad madalamaks. Kolmandal veerandil tekitavad õpetamisest tunduvalt enam pinget lõputud koroonapiirangud, kõrgustesse sööstev elektrihind ja alanud sõda. Mis saab neljandal veerandil?
Isamaa saab valitsusse ja tõstab õpetajate palka. Kas see saab argumendiks, kui õpetaja kaalub, kas see töö on ikka tema jaoks?
Märksõnad:
Lasteraamat
eesti
ilukirjandus
jutud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Õpetaja - mitte ainult palgast, Anna Maria Tammesaar, MadLiTerature 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Herman Sergo, Näkimadalad III,
Eesti Raamat, 1984, hind: 5,00 eurot
Herman Sergo, Näkimadalad II,
Eesti Raamat, 1984, hind: 3,50 eurot
Herman Sergo, Näkimadalad I-III,
Eesti Raamat, 1984, hind: 14,00 eurot
Uku Masing, Rapanui vabastamine ehk Kajakad jumalate kalmistul,
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,00 eurot
Herman Sergo, Vihavald. Ajalooline romaan,
Eesti Raamat, 1970, hind: 5,50 eurot
Heino Kiik, Tondiöömaja,
Eesti Raamat, 1970, hind: 5,00 eurot
August Gailit, Toomas Nipernaadi. Romaan novellides,
Eesti Raamat, 1967, hind: 15,00 eurot
Jaan Kross, Kolme katku vahel. Balthasar Russowi romaan I-IV,
Eesti Raamat, hind: 19,00 eurot
Egon Rannet, Kivid ja leib I,
Eesti Raamat, 1976, hind: 4,50 eurot
Arno Kasemaa, Rannamännid I,
Eesti Raamat, 1986, hind: 8,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4371 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!