Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Maailma halvimad lapsedAutor(id): David Walliams
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Maria Lepik
ISBN: 9789949857159
Lehekülgi: 272
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 200x145
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"David Walliamsi uues, seni kõige menukamas ja läbinisti värvipiltidega illustreeritud lasteraamatus on kümme hoiatavalt jubedat juttu maailma kõige kohutavamatest lastest. Muu hulgas saame tuttavaks Normaniga, kelle unistuseks on meisterdada maailma suurim ninakollipall; Paulaga, kellele meeldib üle kõige kõhutuult lasta; Theodoriga, kes on nii igav, et pildistab valgusfoore ja kogub juusturiive; ning Sofiaga, kes istub teleka ees nõnda kaua, et temast saab pooleldi tüdruk, pooleldi sohva.
David Walliams on üks Inglismaa armastatumaid lastekirjanikke. Ta raamatuid on tõlgitud kümnetesse keeltesse ja ainuüksi tema kodumaal müüdud miljoneid eksemplare. Eesti keeles on varem ilmunud Walliamsi raamatud „Gängstamemm” (2014), „Hirmus õudne hambaarst” (2015), „Jube tädi” (2016), „Rotiburger” (2017), „Härra Hais” (2018) ja „Pururikas poiss” (2018)."
Originaali pealkiri The World's Worst Children. Eesti keeles
Märksõnad:
Tänapäev
Tony Ross
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Maailma halvimad lapsed, David Walliams, Tänapäev 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Lewis Carroll, Alice Imedemaal,
Tänapäev, 2004, hind: 15,00 eurot
Charles Perrault, Muinasjutud,
Eesti Raamat, 1979, hind: 7,00 eurot
Samuil Maršak, Kaksteist kuud,
Avita, 2000, hind: 3,00 eurot
Karupoeg Viktor ja muud loomad,
Koolibri, 2002, hind: 4,00 eurot
Jean Webster, Kui Patty käis kolledžis. Lõbus romaan kolledžitüdrukute elust,
Fantaasia, 2003, hind: 2,80 eurot
Koostanud Ann Aruvee, Maailma muinasjuttude kuldraamat,
TEA Kirjastus, 2011, hind: 27,00 eurot
Kuidas saada printsessiks 7 päevaga või veelgi kiiremini,
Egmont Estonia, 2006, hind: 8,00 eurot
Charles Perrault, Sabine Saponaro, Tuhkatriinu,
Sinisukk, 2001, hind: 4,00 eurot
Victor Hugo, Cosette. Katkendeid romaanist Hüljatud,
Eesti Raamat, 1978, hind: 2,00 eurot
Vladimir Bragin, Metsa aidad,
Eesti Raamat, 1972, hind: 1,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5436 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!