Lilleniit ja kõrrelised minu Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Lilleniit ja kõrrelised minu aias, Helle Väärsi, Varrak 2016 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Neiu Heleddi verised valikud""Ellujäämise õpetus I""Raudkindel kate""Betrayed (House of Night #2)""Akadeemia 2002/3""Kannatus sai mulle võiduks""Калевипоэг. Эстоск..""Minu loomad""Metsauudised""Nagu õieke väljal""Henry Esmondi, Tema Majesteedi kun..""Taimede toitumine. Saagi kvaliteet..""Sotsialistlik Põllumajandus 1964/..""Kehalise kasvatuse vahendid. Õppe..""Lillesalmik""Targalt toitumise ja treenimise k..""Neli lugu""Vaikne provintsilinn. Dokumentaalj..""Et sa ära ei eksiks""Vanarauahoov""Puugid kuubis""Iidse tamme saladus""Õnnelike leidude aeg""Durchbruch (pilutamine)""Kirjad rääkimata teedelt""Päevast kui mulle sai süda""Ribblestrop""Näitleja töö""Moodsad armastajad""Köögertali kojutulek. Lamba- ja ..""Šaakali saatus""Eelarve""Depressioonivihik""Egregorid""Ümber kesapõllu""Kruvi keere""Ohtlik elu""Mida iganes sa ka ei arvaks, arva ..""Vete maa""Ajal, mil ma vilistasin""Pearahakütid""Laste transpordientsüklopeedia""Kuidas kasvatada tüdrukuid, kes e..""Kuidas joonistada koletisi""Kummituste rong""Vikerkaar. Jutustus""Tunglaid ja teri""Lumelõvi ja segadus nahkadega""Miniloom ja Maksitaim""Karupoeg Pädington""Arva ise!""Jane Eyre. Eesti Päevalehe romaan..""Nublu""Igatsus Trooja järele""Universumi mikromaailm""Asjatud etteheited""Treppide raamat. Jutustus indiaani..""Kalender 1975""Armastuse rulett""Lavale sündinud""Paks!""Uinuv kaunitar. Charles Perrault' ..""Metamorfoosid ehk Kuldne eesel""Kuidas peatada vananemine. Suremat..""Ainult üks valge liblikas (romaan..""Estland. Frei & Unabhängig""Pannkoogirõõm""Tolmu tort""Vakatäis vastuseid elulistele kü..""A Spool of Blue Thread""Võrumaa ja võrulased""Perekonnainimene Sanja Dõrotškin..""Parem vait olla""Akadeemia 2012/5""Koolilapse kodutoit. Tervislik ja ..""Inger""Bandiidid""Laulab lastekoor ''Ellerhein''. П..""Seiklused talus""Tennis""Tornide raamat""Kõnelus gloobusega""Salajane laevatee""Mineviku taak""Sutsakad""Jänku-Jussi lood (4. osa)""Физика веры""Kassiopeia""Heinakübar, Viltsuss ja päkapikk""Takso Tallinna taevas""Kilpkonnad alla välja""Allveearheoloogia""Eesti Naine. Naiste ja kodude ajak..""Tööstusomandi õiguskaitse. Väi..""Loova elu teejuht""Lee 5. Eesti Rahva Muuseumi Sõpra..""Tema salajane poeg""Akadeemia 2013/4""Ja mu tähendamissõnaks on vabadu.."
99 tk kogusumma: 805,30 EUR

Teema: Aiandus
Pealkiri: Lilleniit ja kõrrelised minu aias
Autor(id): Helle Väärsi
Kujundaja: Janika Vesberg, Mathias Väärsi


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789985339565
Lehekülgi: 288

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 240x210
Suurus: suures formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Selle raamatu seemned panin idanema ligi kümme aastat tagasi, pärast seda kui poelettidelt oli kadunud mu esimene raamat „Kõrreliste lummuses” ning kui olin endale rajanud juba mitmenda lilleniidu. Oma aias aina rohkem ja rohkem kõrrelisi kasvatades kogen ikka ja jälle, kui väike on nende taimede hooldusvajadus ja kui mõjuvõimsaid maastikupilte on nendega võimalik luua. Aiasõprade suur huvi lilleniidu rajamise ning kõrreliste kasvatamise ja kasutamise vastu julgustas mind aastatepikkused kogemused taas raamatusse kirja panema. See raamat on ühe loodusaia lugu läbi aasta. Minu eesmärk on luua esteetiliselt nauditav ümbrus, säästes võimalikult palju loodust, aega ja muid ressursse. Helle Väärsi Helle Väärsi on hinnatud aia- ja maastikukujundaja, keda on hellitavalt nimetatud ka Eestimaa kõrreliste kuningannaks. Ta on tegutsenud maastikuarhitektuuri alal 1998. aastast, peale selle on ta avaldanud mitu raamatut. Tema eriline armastus kuulub kõrrelistele.

Märksõnad:
Varrak
Janika Vesberg, Mathias Väärsi
niidutaimed
kõrrelised
lilled
ilutaimed
iluaiandus
haljastus
käsiraamatud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Lilleniit ja kõrrelised minu aias, Helle Väärsi, Varrak 2016 | vanaraamat.ee
Lilleniit ja kõrrelised minu aias, Helle Väärsi, Varrak 2016 | vanaraamat.ee
Lilleniit ja kõrrelised minu aias, Helle Väärsi, Varrak 2016 | vanaraamat.ee
Lilleniit ja kõrrelised minu aias, Helle Väärsi, Varrak 2016 | vanaraamat.ee
Lilleniit ja kõrrelised minu aias, Helle Väärsi, Varrak 2016 | vanaraamat.ee
Lilleniit ja kõrrelised minu aias, Helle Väärsi, Varrak 2016 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud