Teema: Sõnaraamatud
Pealkiri:
Краткий эстонско-русский словарь для изучающих эстонский язык. Первая тысяча эстонских слов. Eesti-vene sõnastik algajale eesti keele õppijale. Esimesed tuhat sõnaAutor(id): Kullo Vende
Kujundaja: Kalev Tomingas
Kirjastus: TEA Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel:
ISBN: 9789985719572
Lehekülgi: 126
Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras
Mõõdud: 115 × 180 mm
Suurus: taskuformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Eesti-vene sõnastik algajale eesti keele õppijale. Esimesed tuhat sõna. Antud sõnastik on mõeldud eesti keele kui võõrkeele õppijale, kes on oma õpingutes veel päris alguses. Autor siiski eeldab, et eesti keele õppija on mõnevõrra tuttav eesti keele grammatikaga, vähemalt nii palju, et ta oskab kahtlustada, et ettejuhtub sõna võib olla käändes või pöördes. Sõnade muutevormid on toodud sõna juures sulgudes:
nimisõnadel ainsuse omastav, osastav ja sisseütlev ning mitmuse omastav ja osastav
omadussõnadel võrdlusastmed koos lühikese ülivõrdega
tegusõnadel da-infinitiiv, lihtoleviku ja -mineviku ainsuse esimene pööre ning oleviku ja mineviku kesksõnavormid (-nud ja -tud).
Autor esitab sõnade juures hulga näited ja väljendeid, mis annavad eesti keele õppijale aimu, kuidas eesti keelt igapäevases suhtlemises kasutatakse. Sõnastik sisaldab esimest 1000 sõna, mis on valitud sageduse alusel, ning vormiviiteid sõnade algvormile (nt oa, uba). Sõnavaliku tegemisel on kasutatud kahte Eesti sagedussõnastikku.
Märksõnad:
eesti keel
vene keel
võõrkeel
sõnaraamatud
õppematerjalid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Краткий эстонско-русский словарь для изучающих эстонский язык. Первая тысяча эстонских слов. Eesti-vene sõnastik algajale eesti keele õppijale. Esimesed tuhat sõna, Kullo Vende, TEA Kirjastus 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid alla viimati lisatud:
Viktor Luigelaht, Endel Reiman, Koolimatemaatika põhikursus I-II,
Valgus, 1993, hind: 15,00 eurot
Linda Ariva, Inglise keele õpik algajaile (inglise-eesti ja eesti-inglise sõnastikuga),
Valgus, 1977, hind: 7,00 eurot
Üldtoimetaja: Rein Kull, Teaduse ja tehnika seletav sõnaraamat. Inglise-eesti. Lisa (eraldi müügis),
TEA Kirjastus, 1997, hind: 15,00 eurot
Toimetanud Rein Kull, Teaduse ja tehnika seletav sõnaraamat I-II (komplekt, kuid lisaköidet puudub). Dictionary of Science And Technology I-II. Inglise-eesti. English-Estonian,
TEA Kirjastus, 1997, hind: 16,00 eurot
Albert Borkvell, Arvutuslükati teooria ja käsitsemine,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 3,50 eurot
Peeter Mehisto, David Marsh, María-Jesús Frigols koostöös Kai Võlli ja Hiie Asseriga, Lõimitud aine- ja keeleõpe,
Iduleht, 2008, hind: 20,00 eurot
Õpilaste lühinägevus ja selle profülaktika,
1996, hind: 3,00 eurot
Koostanud: Suliko Liiv, Inglise-eesti sõnastik. English-estonian dictionary,
Ilo, 1999, hind: 4,00 eurot
Toimetanud: Katrin Kiik, Ruth Mägi, Koidu Raudvere, Inglise-eesti, eesti-inglise taskusõnastik. English-Estonian, Estonian-English Pocket Dictionary,
TEA Kirjastus, 2002, hind: 10,00 eurot
Ernst Nurm, Ladina keele grammatika,
Valgus, 1969, hind: 8,00 eurot
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid all on 4852 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!