Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Surma keemiaAutor(id): Simon Beckett
Kujundaja: Anu Ristmets
Kirjastus: Krimiraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Ülle Jälle
ISBN: 9789916703274
Lehekülgi: 336
Sari: David Hunteri juhtumid
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Doktor David Hunter lootis, et on mineviku viimaks seljataha jätnud, ent kui leitakse see, mis on alles Sally Palmerist … Davidit ei häiri mitte ainult tõsiasi, et naine oli tema hea tuttav. Kunagi töötas ta tunnustatud kohtuantropoloogina ja koges liigagi lähedalt surma kõiki palgeid, enne kui tragöödia sundis teda niisugust elu sinnapaika jätma. Nüüd tahab politsei tema abi. Ent juurdlusesse sekkudes kerkivad pinnale mälestused, mida ta on üritanud unustada. Siis kaob teine naine ning kokkuhoidvas kogukonnas tekib hirmust ja paranoiast põhjustatud kaos. Ja mitte keegi ei ole väljaspool kahtlust, ka mitte Hunter.
Märksõnad:
Krimiraamat
Anu Ristmets
David Hunteri juhtumid
kriminaalromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Surma keemia, Simon Beckett, Krimiraamat 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Ilja Ilf, Jevgeni Petrov, Kaksteist tooli. Kuldvasikas (12 tooli),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 9,00 eurot
Torgny Lindgren, Isa arm [triptühhon],
Varrak, 2009, hind: 20,00 eurot
Daniel Quinn, Ishmael. Mõtte ja meele rännak,
Varrak, 2003, hind: 20,00 eurot
Amélie Nothomb, Jahmatus ja värinad,
Varrak, 2006, hind: 15,00 eurot
Charles Bukowski, Naised,
Hotger, 2001, hind: 14,00 eurot
John Fante, Küsi kaduvalt,
Hotger, 2003, hind: 6,00 eurot
Andrei Ivanov, Harbini ööliblikad,
Varrak, 2013, hind: 22,00 eurot
Urmas Vadi, Urmo Jaanimägi, Maarja Kangro, Kertu Moppel, Paula Nerve, Toomas Haug, Piret Põldver, Jüri Kolk, Kairi Look, Tauno Vahter, Kristjan Sander, Margit Lõhmus, Maimu Berg, Andrei Ivanov, P.I. Filimonov, Livia Viitol, Eessaare Aadu, Eesti novell 2020,
MTÜ Eesti Jutt, 2020, hind: 14,00 eurot
Eia Uus, Tüdrukune,
Postimees, 2019, hind: 10,00 eurot
Albert Kivikas, Nimed marmortahvlil III,
Olion, 2001, hind: 10,00 eurot
Ilukirjandus all on 22564 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!