Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Lepatriinu Seitsetäpi seiklusedAutor(id): Vojtěch Kubašta
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Evelin Arak
ISBN: 9789949080250
Lehekülgi: 80
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 256x176
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"„Nii, et sina oledki see kuulus tsirkusemeister, kellest kõik siin terve suve on rääkinud,“ patsutas Petula vennale heakskiitvalt õlale. „Jah, mina see olen. Mul on tsirkus, kaks rohutirtsu, ratastega maja ja palju raha! Tulge vaadake!“
Lepatriinu Seitsetäpp on vahva mardikavõrukael, kes ikka ja jälle satub erinevatesse seiklustesse ja pahandustesse. Seitsetäpp ei tee aga üksnes tavalisi koerustükke, vaid peab ka kõige edukamat tsirkust, mida kõrge kuusepuu all kunagi nähtud. Loe ja saa teada, kuidas Seitsetäpp põgeneb pistriku eest, hakkab Robinsoniks, satub tormi kätte, paneb kokku tõelistest talentidest koosneva tsirkusetrupi ning kuidas õnnestub vaimustav ja vaatemänguline esietendus.
Kaunite klassikaliste illustratsioonidega raamat juhatab sind Seitsetäpi ja kõigi tema sõprade imepärasesse maailma. "
Originaali pealkiri The Adventures of Sevenspot the Ladybird Beetle. Eesti keeles
Märksõnad:
Sinisukk
Vojtěch Kubašta
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lepatriinu Seitsetäpi seiklused, Vojtěch Kubašta, Sinisukk 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Lewis Carroll, Alice Imedemaal,
Tänapäev, 2004, hind: 15,00 eurot
Charles Perrault, Muinasjutud,
Eesti Raamat, 1979, hind: 7,00 eurot
Samuil Maršak, Kaksteist kuud,
Avita, 2000, hind: 3,00 eurot
Karupoeg Viktor ja muud loomad,
Koolibri, 2002, hind: 4,00 eurot
Jean Webster, Kui Patty käis kolledžis. Lõbus romaan kolledžitüdrukute elust,
Fantaasia, 2003, hind: 2,80 eurot
Koostanud Ann Aruvee, Maailma muinasjuttude kuldraamat,
TEA Kirjastus, 2011, hind: 27,00 eurot
Kuidas saada printsessiks 7 päevaga või veelgi kiiremini,
Egmont Estonia, 2006, hind: 8,00 eurot
Charles Perrault, Sabine Saponaro, Tuhkatriinu,
Sinisukk, 2001, hind: 4,00 eurot
Victor Hugo, Cosette. Katkendeid romaanist Hüljatud,
Eesti Raamat, 1978, hind: 2,00 eurot
Vladimir Bragin, Metsa aidad,
Eesti Raamat, 1972, hind: 1,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5436 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!