Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Järvamaa mõisad ja mõisnikudAutor(id): Alo Särg
Kujundaja: Marge Pent
Kirjastus: Argo
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel:
ISBN: 9949415314
Lehekülgi: 178
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 153 × 217
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Rikkalikult illustreeritud ülevaade kõikide teadaolevate ajaloolise Järvamaa rüütlimõisate ajaloost ja tänapäevast alates nende esmamainimisest. Raamatus jutustatakse ka Järvamaa mõisatega seotud tuntumatest baltisaksa aadlikest. Mõisad on esitatud tähestikulises järjekorras; huvilisel aitavad materjalis orienteeruda rüütlimõisate register kihelkonniti ja isikunimede register.
Fotod autorilt ja Jaan Vali arhiivist, retsenseerinud Valdo Praust.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Järvamaa mõisad ja mõisnikud, Alo Särg, Argo 2005Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Thubten Džigme Norbu, Colin M. Turnbull, Tiibet - ajalugu, usk, inimesed,
Buddhakirjastus, hind: 6,00 eurot
Koostanud Valev Kaska; toimetas Kerstin Käärik ; eessõna: Trivimi Velliste, Võrumaa kooliõpilaste vastupanuvõitlus 1944-1950. Kommunism võrdub natsismiga ning sirp ja vasar haakristiga,
V. Kaska, 2008, hind: 9,00 eurot
Koostanud Valev Kaska; toimetas Kerstin Käärik ; eessõna: Trivimi Velliste, Võrumaa kooliõpilaste vastupanuvõitlus 1944-1950. Kommunism võrdub natsismiga ning sirp ja vasar haakristiga,
V. Kaska, 2008, hind: 7,00 eurot
Toimetanud Andres Parmas, Otto Tief ja 1944. a vahevalitsus,
Korporatsioon Rotalia, 2006, hind: 12,00 eurot
Jaan Ellen (koostaja), Varjatud valu I. Mälestusi Teisest maailmasõjast,
Jaan Ellen (kirjastaja), 2005, hind: 5,00 eurot
Koostaja Harry Tulp, Terasest tugevamad. Pataljon Narva ajalugu II,
Klubi, 1997, hind: 25,00 eurot
Patrick Howarth, Attila, hunnide kuningas. Inimene ja müüt,
Olion, 2000, hind: 5,00 eurot
Koostanud Mati Graf, Tallinna Polütehniline Instituut 1936-1986,
Valgus, 1986, hind: 8,00 eurot
Alan Butler ja Christopher Knight, Esimene tsivilisatsioon. Maailm pole niisugune, nagu ta teie arvates oli. Esiajaloo üliteaduse avastamine,
Sinisukk, 2005, hind: 7,00 eurot
Christopher Knight, Robert Lomas, Teine messias,
Sinisukk, 2003, hind: 7,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6240 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!