Vembumehe surm, M C Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Vembumehe surm, M. C. Beaton, Tänapäev 2011 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Selgroogsete välisanatoomia""Äraspidi""Teine Tšetšeenia sõda""Püütia õpetused. Triloogia Vict..""Patrioodid 1. osa""Kallile naisele""Eduka äriplaani koostamine. Kuida..""Andunud kahtlusalune X""Fr. R. Kreutzwald 1803-1882. 200 a..""Maailm aastatel 2000 ja 2001""Osatu""Runo radadel. Nõukogude Karjala l..""Külmal pimedal merel""Muinsuskaitse aastaraamat 2015""Õpetaja esimene tööaasta. Prob..""Elva""Väärtusta ennast. Sa oled piisav..""Saabastega kass""Nuputa 1""Kliment Vorošilov. Elust ja tegev..""Kuus kuud kuumust: Estcoy 12 Afgan..""Kas see oled tõesti sina, Jumal?""Kaunimad jutud""Psühholoogia""Tsitaadivaramu 1. raamat""Toscana päikese all. Kodu Itaalia..""Aktsiatega rikkaks ja vabaks""Kolm sõlme""Johann Köler. Eestluse eelpost Pe..""Hi-hii, Meisi! Piilu klapi alla ja..""Kriisijuhtimine: kriis kui võimal..""Tee silmapiirile. 46 lastelaulu. 4..""Sõnakuulmatu hundikutsikas. Läti..""Kaksteist hobust ja neiu ujuvalt s..""Elumask""Olla lapsevanem. Võimu vastutustu..""Kolm veretilka. Jutustusi ja novel..""Proosa""Aiasaaduste ja seente hapendamine""Suur sume, suur tume""Sürreaalsed elud. Sürrealistid 1..""Seitse väikest elevanti""Datha Thuthašhia""Laulab Vitamiin""Virmaliste väraval""Geograafia põhikoolile. 5. osa. E..""Eesti NSV ajaloo küsimusi I. Во..""Füübits. Teaduse ja tehnika esim..""Kindlustundega tulevikku""Elutee""Lõika ja kleebi""Agatha Raisin ja vardas siga""Ja mu tähendamissõnaks on vabadu..""Edukad läbirääkimised II. 12 st..""Kadunud muuseum Mistrali tänaval""Kelleks saada?""Tisza kaldal""Väike kohviraamat""Tsiviilkohtumenetluse seadustik. T..""Sada sõna kahes keeles""Kirjaklambritest vöö""Nuustaku naljalood""Võro-seto tähtraamat 2020""Ladinakeelsed anatoomiaterminid. L..""Viimane pidu""Mina ja Kaminski""Tee vaikusesse. Muraka soostik""Ameerika agent""Minu madonna""Päkapikkude aastaajad""Trevori juhtum""Teelahkmeil I-II. Triloogia""Armastus""Suur küpsetamisraamat""Kõige kaunimad loomalood""Haldjate võluraamat""Seitsme lukuga suletud raamat. II ..""Popmuusikast""Kodavere pajatused. Kujunemine ja ..""Ausa mehe surm""Eesti varustaja ja Vene värk. Pil..""Väike tomatiraamat""Trepp eikuhugi""Maailma maad ja rahvad. Tänapäev..""Armastus on kõikvõimas… Aforis..""Portugali keiser""Eesti murded ja kohanimed""Kust otsida Atlantist?""Minu suur ilmaraamat""Kolkarahvas""Nõukogude okupatsioonivõimu poli.."
91 tk kogusumma: 836,00 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Vembumehe surm
Autor(id): M. C. Beaton
Kujundaja: Jüri Jegorov


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Ragne Kepler
ISBN: 9789985629871
Lehekülgi: 180
Sari: Šoti kriminullid

Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat

Sisu:
Konstaabel Hamish Macbeth saab teate, et surnud on jõukas leskmees Arthur Trent. Hamish on skeptiline, sest kõrgele eale vaatamata on Trent tuntud oma vempude poolest – kui ta viimati kutsuti härra häärberisse, ei olnud tegu päris mõrvaga, vaid tobeda naljaga. Kuid seekord on kõik tõsi. Arthur Trenti laip leitakse riidekapist, nuga rinnus.
Sündmuskohale saabuvad ka tüütu peainspektor Blair, terve rida saamahimulisi pärijaid ning Hamishi vana armastus Priscilla Halburton-Smythe. Kõik eeldused suuremaks segaduseks on täidetud.

M. C. Beaton, kodanikunimega Marion Chesney, on üks kaasaja populaarsemaid šoti krimikirjanikke. Käesoleva raamatusarja peategelane on konstaabel Hamish Macbeth. Varem on eesti keeles ilmunud raamatud „Teenijanna surm”, „Klatšimoori surm”, „Kaabaka surm”, „Uustulnuka surm” ja „Laimukirjade läkitaja surm“.

Šoti kriminullid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Aleksandra Marinina, Surm surma pärast,
Avita, 2000, hind: 10,00 eurot

Darja Dontsova, Maniküür laibale,
Ersen, 2004, hind: 15,00 eurot

Agatha Christie, Poirot Oriendis. Kolm lugu,
Varrak, 2007, hind: 18,00 eurot

Anne Alexander, Mõrvarlik malepartii,
Odamees, 2001, hind: 4,00 eurot

James Hadley Chase, Missioon Sienas,
Koolibri, 1991, hind: 3,00 eurot

Edgar Wallace, Vaimude org,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot

Edgar Wallace, Vaimude org,
Eesti Päevaleht, 2004, hind: 4,00 eurot

Marion Chesney, Snoobide võim,
Tänapäev, 2020, hind: 4,00 eurot

Roz Nay, Meie väike saladus,
Rahva Raamat AS, 2019, hind: 4,00 eurot

C. J. Tudor, Kriidimees,
Varrak, 2018, hind: 15,00 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3895 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Vembumehe surm, M. C. Beaton, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Vembumehe surm, M. C. Beaton, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Vembumehe surm, M. C. Beaton, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Vembumehe surm, M. C. Beaton, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Vembumehe surm, M. C. Beaton, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Vembumehe surm, M. C. Beaton, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud