Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Petseri - 20.saj.väike Euroopa linnAutor(id): Mare Piho
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949273928
Lehekülgi: 216
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 245x205x18 mm
Suurus: suures formaadis ja kõvade kaantega raamat
Sisu:
Raamat jutustab juba ununemakippuva loo omaaegsest kaunist Petserist, Setumaa ajakoolisest keskusest, mis oli tähtis kauplemiskoht, aga kuhu sõideti kogu Euroopast ka meelsasti suvitama. Teatavasti jäi Petseri Tartu rahulepinguga Eesti Vabariigi territooriumile, 1945. aastal läks linn üle Vene NFSV Pihkva oblasti koosseisu, kuhu ta kuulub praeguseni. Linnakesest, kus peeti kuulsaid laatasid ja mille elanikud sätivad tänapäevani oma elu kloostrikellade järgi. Raamatus on üle 200 foto, millest mõned on väga haruldased.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Petseri - 20.saj.väike Euroopa linn, Mare Piho, Tänapäev 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Heinz Valk, Kuidas Eesti NSV-st sai jälle Eesti,
Tänapäev, 2013, hind: 9,00 eurot
Lübecki õiguse Tallinna koodeks 1282. Der Revaler Kodex des Lübischen Rechts 1282,
Tallinna Linnaarhiiv, 1998, hind: 20,00 eurot
Konstantin Päts, Eesti riik II,
Ilmamaa, 2001, hind: 16,00 eurot
Andres Adamson ja Sulev Valdmaa, Eesti ajalugu gümnaasiumile,
Koolibri, 2001, hind: 11,00 eurot
Ivo-Manfred Rebane, Eesti lipp,
Riigikantselei, 2005, hind: 7,00 eurot
Malle Salupere, Tuhandeaastane Tartu. Nooruse ja heade mõtete linn,
TÜ Kirjastus, 2011, hind: 7,00 eurot
Artur Taska; Koostanud: Küllo Arjakas, Sini-must-valge 100 aastat,
Kupar, 1992, hind: 5,00 eurot
Arvo Mägi, Eesti rahva ajaraamat,
Koolibri, 1993, hind: 4,00 eurot
Tiia Pedastsaar, Larissa Vassiltšenko3, Kodulugu vene õppekeelega koolidele. 3. osa,
Koolibri, 1998, hind: 5,00 eurot
Eesti 1944 tundmatu autori silme läbi,
Olion, 1993, hind: 6,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3419 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!