Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Luba mulleAutor(id): Harlan Coben
Kujundaja: Reet Helm
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2006
Originaalkeel: inglise keelest
Tõlkija: Leelo Kaskmann
ISBN: 9949122074
Lehekülgi: 414
Sari: Rahvusvaheline bestseller
Seisukord: ümbrispaber kohati kulunud, leheservad pisut määrdunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
#T191#
Rahvusvaheline bestseller.
Meelelahutustegelaste agendina töötav Myron Bolitar mängis viimati superkangelast kuus aastat tagasi. Selle aja jooksul pole ta kellelegi andnud ainsatki hoopi. Ta pole hoidnud käes relva, rääkimata tulistamisest.
Aga see kõik muutub... tänu antud lubadusele.
Kooliaasta on peaaegu läbi. Murelikud pered ootavad teateid ülikoolidesse sissesaamisest. Viimastel ülipingelistel kuudel teevad mõned noorukid tavapärase ja hädaohtliku vea, istudes purjuspäi autorooli. Aga Myron on otsustanud kaitsta sõprade lapsi ja sunnib kaht tütarlast andma talle sõna: kui nad satuvad hätta ja kardavad vanematele helistada, siis peavad nad helistama talle.
Mitu päeva hiljem helistataksegi talle kell kaks öösel ja Myron võtab ühe tütarlastest Manhattani kesklinnast peale ning viib ta ühte New Jersey umbtänavasse, kus tüdruku sõnul elab ta sõbratar. Järgmisel päeval avastavad vanemad, et tüdruk on kadunud ja Myron oli viimane, kes teda nägi.
Meelt heites tormab Myron täitma heade kavatsustega antud, kuid õudusunenäoks muutunud lubadust, enne kui tüdruk igaveseks kaob. Kuid Myroni minevik ei lase ennast niisama lihtsalt maha matta, sest tüli ja pahandus on alati ta kannul käinud ja armastatud inimesed seetõttu kannatanud.
Kui Myronil on mingi lootusekübe päästa noore tüdruku elu, peab ta lõplikult otsustama, kes ta on ja mida ta elus tähtsaks peab...
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Luba mulle, Harlan Coben, Ersen 2006Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Erle Stanley Gardner, Pahura pärijanna juhtum,
Elmatar, 2007, hind: 7,00 eurot
Ken McClure, Kriis,
Olion, 2000, hind: 4,00 eurot
Alan Bradley, Piruka magus põhi,
Päikese Kirjastus, 2016, hind: 9,00 eurot
Gennita Low, Kaitsja. Triloogia 1. raamat,
Ersen, 2007, hind: 5,00 eurot
Thomas Harris, Voonakeste vaikimine,
Katherine, 1995, hind: 16,00 eurot
Tony Hillerman, Esimene kotkas,
Ersen, 2000, hind: 4,00 eurot
Steve Berry, Romanovite ettekuulutus,
Ersen, 2007, hind: 5,00 eurot
Arno Strobel, Maguse vennaskond,
Kunst, 2008, hind: 4,00 eurot
Vennad Presnjakovid, Kohtunik maha lüüa! Snaipri, salakavala Nataša, juhmi Hotdogi ja raudse Pepsi suur seiklus,
Olion, 2009, hind: 4,00 eurot
Carter Brown, Blondiin hädas,
Katariina, 2001, hind: 4,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 4027 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!