Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Sidega seotud eluAutor(id): Juhan Kiris
Kujundaja: Marat Viires
Kirjastus: J. Kiris
Linn: Tartu
Aasta: 2008
Originaalkeel:
Lehekülgi: 182
Seisukord: kasutatud raamat, kaaned ja lehed kohati kulunud, pleekinud ja servadest veidi määrdunud, sisu olemas ja loetav
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
kasutatud raamat, kaaned ja lehed kohati kulunud, pleekinud ja servadest veidi määrdunud, sisu olemas ja loetav
Austatud lugeja! Lehed, mis siin kokku köidetud, võivad sulle pakkuda huvi ainult juhul, kui oled huvitatud sündmustest, mis leidsid aset ENSV ja taasiseseisvunud Eesti Vabariigi sidemajanduses - postis aastail 1947-2002.
See ei ole side ja posti ajalugu ajaloo traditsioonilise käsitluse tähenduses, kuigi usun, et selline, teaduslikult läbitöötatud käsitlus Eesti side- ja postimajanduse asutustest ja arengust on vajalik. Jäägu selle kirjutamine professionaalsetele ajaloolastele, kes teevad seda sügava teadusliku uurimustöö alusel;loodan, et selline ajalugu saab kunagi teoks. Siinkirjutatu toetub eelkõige minu isiklikele mälestustele, nende värskendamisel olid abiks päevikulised märkmed ja arhiivimaterjalid eelmärgitud aastatest.
Märksõnad:
Kiris, Juhan, 1929-
sidetöötajad
sideasutused
post
Eesti
autobiograafiad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sidega seotud elu, Juhan Kiris, J. Kiris 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Kuninganna Noor, Usuhüpe. Mälestusi ainulaadsest elust,
Sinisukk, 2004, hind: 10,00 eurot
Eduard Tubin; koostanud ja kommenteerinud Vardo Rumessen; toimetaja Valve Jürisson, Kirjad. II, (1962-1982),
Koolibri, Rahvusvaheline Eduard Tubina Ühing, 2006, hind: 21,00 eurot
Maie Tuulik, Peeter Põld,
M. Tuulik, 2007, hind: 14,00 eurot
Vladimir Nabokov, Räägi, mälu,
Tänapäev, 2009, hind: 15,00 eurot
Malle Salupere, Postipapa,
Tänapäev, 2006, hind: 16,00 eurot
Helen Eelrand, Anne Veesaar. Elus, see on kõige tähtsam!,
Fookus Meedia, 2009, hind: 13,00 eurot
Valter Ojakäär, Arne Oit. Siin on see laul,
TEA Kirjastus, 2014, hind: 19,00 eurot
Alo Põldmäe, Kalevipoeg kontrabassiga. Ludvig Juht ja tema elutee,
Eesti Ajaloomuuseum, 2021, hind: 30,00 eurot
Carolly Erickson, Šoti kuninganna Mary memuaarid,
Eesti Raamat, 2010, hind: 7,00 eurot
Ott Raun, Tunaeile. Meenutusi kaheksakümnendatest tunaeilseni,
Ilmamaa, 2019, hind: 19,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4584 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!