Teema: Matemaatika
Pealkiri:
Matemaatilise analüüsi algkursusAutor(id): Leiki Loone ja Virge Soomer
Kirjastus: Tartu Ülikooli Kirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789949192090
Lehekülgi: 342
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 175 × 250 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
2., täiendatud trükk.
Õpik on 2007.a. ilmunud õpiku «Matemaatilise analüüsi algkursus», mille autorid on L.Loone ja V.Soomer, täiendatud ja parandatud trükk. Raamat on sissejuhatuseks laiaulatuslikku matemaatika valdkonda, mis kannab nime matemaatiline analüüs ning on kavandatud kasutamiseks õpikuna Tartu Ülikooli matemaatika-informaatikateaduskonna, füüsika-keemiateaduskonna ja haridusteaduskonna üliõpilastele, tutvustamaks matemaatilise analüüsi põhilisi küsimusi. Loomulikult saab seda kasutada ka muudes teaduskondades ja kõrgkoolides.
Märksõnad:
matemaatiline analüüs
ühe muutuja funktsioonid
mitme muutuja funktsioonid
kõrgkooliõpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Matemaatilise analüüsi algkursus, Leiki Loone ja Virge Soomer, Tartu Ülikooli Kirjastus 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Matemaatika alla viimati lisatud:
Marge Ilmosaar, Raskemate matemaatikaülesannete lahendusi X klassile. Ülesanded Tõnu Tõnso ja Allar Veelmaa õpikust,
Ilo, 2008, hind: 10,00 eurot
Enn Nurk, Valvo Paat, Matemaatika kirjaliku eksami ülesanded IX klassile,
Koolibri, 1996, hind: 4,00 eurot
Evi Mitt, Aima Raudsepp, Matemaatika olümpiaadid Eesti NSV-s II,
Valgus, 1985, hind: 6,00 eurot
Evi Mitt, Olaf Prinits, Kalle Velsker, Matemaatika olümpiaadid Eesti NSV-s,
Valgus, 1970, hind: 4,00 eurot
Kalju Kaasik, Matemaatika õpik 4. klassile 1. osa,
Avita, 2011, hind: 5,00 eurot
Elts Abel, Erich Jõgi, Evi Mitt, Matemaatika ülesannete kogu keskkoolile,
Valgus, 1990, hind: 8,00 eurot
J. Reimand, K. Vesker, Valemeid matemaatikast,
Valgus, 1983, hind: 4,00 eurot
Aivar Kauge, Matemaatika ülesanded põhikooli kursuse kordamiseks,
Avita, 2000, hind: 7,00 eurot
Endel Jürimäe, Kalle Velsker, Matemaatika käsiraamat keskkoolile,
Koolibri, 1993, hind: 8,00 eurot
J. Morozova, I. Petrakov, Rahvusvahelised matemaatika olümpiaadid,
Valgus, 1972, hind: 4,00 eurot
Matemaatika all on 688 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!