Teema: Eesti luule
Pealkiri:
Naeratus varjude varjusAutor(id): Lilian Härm
Kirjastus:
Linn:
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949011094
Lehekülgi: 72
Seisukord: normaalses korras raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Mõõdud: 125 × 190 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kunstnik ja raamatuillustraator Lilian Härm (s. 1927) on lugejatele tuntud eelkõige lasteraamatutele joonistatud toredate piltidega. Tema illustreeritud on Julius Oro «Muna», Charles Perrault´ «Muinasjutud» ja teised populaarsed teosed.
Alles hiljuti selgus, et Lilian Härm on ka andekas ja tundlik luuletaja, sest selle külje oma talendist on ta pikka aega hoidnud ainult enda teada. Põhiliselt on ta kirjutanud haikusid, mis kajastavad žanriomaselt lakoonilises sõnastuses elu sügavaid hoovusi, meeleolukaid hetki, looduse tärkamist ja kadu.
Märksõnad:
eesti ilukirjandus
luuletused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Naeratus varjude varjus, Lilian Härm, 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Luule alla viimati lisatud:
Ain Prosa, Viimased naeratused Alice´ile,
Eesti Raamat, 1993, hind: 4,00 eurot
Valeria Ränik, Ellujäämine,
Eesti Kostabi Selts, 1990, hind: 7,00 eurot
George Gordon Byron, Luuletusi ja poeeme,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 7,00 eurot
Liina Vagula, Kirjad isale,
Ilo, 2009, hind: 5,00 eurot
Lydia Koidula. Koostanud ja järelsõna: Aarne Vinkel, Luuletused. Teosed I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 5,00 eurot
Marie Under. Koostanud Paul Rummo, Valitud luuletused,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 5,00 eurot
Rabindranath Tagore, Aednik,
Orto, 1956, hind: 9,00 eurot
Svetlana Essaulova, Valentina Iziljanova, Albertina Ivanova ja Nadezda Nikitina, Neli marilannat (luuletused) / Ныл йукан кумылсем,
Virgela, 1998, hind: 4,50 eurot
Ellen Niit, Maailma pidevus. Luuletusi aastaist 1946-1976,
Eesti Raamat, 1978, hind: 10,00 eurot
Mari Andrekson; koostaja Katrin Ruumet, Vanaema õuelt,
Kentaur, 2006, hind: 7,00 eurot
Luule all on 3772 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!