Taevas värvitud Indigo ja Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Taevas värvitud Indigo ja Violetiga, Maarja Ventsel, Hea Tegu 2018 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Meil kummitab""Eesti arstiteaduse ajaloost""Ahvileivapuust ämblikliilianini. ..""Loomispäevik""Elust endast. Vastutus""Meie tänav""Mees""National Geographic 2001 April. Vo..""Füüsika IX klassile. Elektriõpe..""National Geographic 2000 June. Vol..""Mõrv kiriklas""Bioloogia 7. klassile. Sissejuhatu..""Sobimatu""Esivanemate kalmeküngastel""Teaduse lugu""Omad jutud""Eesti Üliõpilaste Seltsi ajalugu..""Vangistatud taevas""Koidutäht""Roosavarbad""Eesti Vabariigi ametiühingud. Aja..""Topi""Väärtusarenduse analüüs – mi..""Arvo Mägi. Lühimonograafia""Euroopa lossid ja linnused""De Niro mäng""Kasvatustöös pole pisiasju""Pikker 1986/2""Põgenik""Lapse südame juhatamine""Üks inimpõlv. Kalenderpäevik 19..""Arstiteaduse ja kehakultuuri areng..""Tartu pimedate koolid 1922-1945""Soovitusi koolilõpetajale""Armastus esimesest silmapilgust""Väike Sabatäht""Akadeemia 2008/3""Eesti Naine 1934/11 (125). Naiste ..""Kiri""Moejoon: pidulik rõivamood 1920-1..""Janu""Öövöö. Déjà-vu 1985-2004""Conflicts and their management in ..""Järvest järveni""Eesti NSV kunstiline foto 1959""Sõltuvussõltumatus""Gara radinieki. Vacu maksla pedeja..""Ööbikusalu""Kojutulekud""Kädva küla lugu (Raplamaa)""Rahvapärased õllekannud. Traditi..""Rannalautritest ilmameredele. Lehe..""Loodusõpetus 7. klass""Sild""Paddy Clarke hahahaa""Eksamikirjanditest (abiks kõrgema..""Labürindid""Tarbija teatmik. Praktiline käsir..""Sisyphose müüt. Essee absurdist""Mäetagused 6""Eesti ala mõisate nimestik""Vabamüürlased. Ülevaade maailma..""Võõra väe vangid (1. osa)""Riigieksam ajaloost""Matemaatika III klassile. 2. osa. ..""Kriimu ja Reinu viimased vembud""Põlvkonnad muutuvas ajas [noorsoo..""Lapsepõlvelood""Murakaselt""Sanatoorium""Tuudur, Prints ja gripp""Mina ja Kostja, mu vanem vend""Tants hauakividel""Käopoeg""Viimane leegion""320 aastat hariduselu Vigalas""Udu tiheneb""Väikesed saladused""Helde vihm""Kaitseliidust Omakaitseni II. Saka..""Kloostripäevik""Liiklusülesanded 2016""Kodu ja perekond (kogumik)""Pikk päev""Tere tulemast Flanagansi""Eesti NSV Raamatuühing 1974-1979""Tee õnnele""Vee kuju""Viies ingel""Timur ja tema meeskond""Teise ringi süda""This beautiful land is my native c..""Vallalise naise teejuht""Käsitöö album 24. Noortele""Acheroni kaldal""Tüdruk punases mantlis""Jutustusi. Proosaluulet""Eesti-vene vene-eesti kinnisvarasÃ..""Lapsesuu tööst""Jumalaema kirik Pariisis""Tallinn-Brest-Lvov-Karpaadid""Eesti Naine 1928/3. Naiste ja kodu..""National Geographic 2001 May. Vol...""Mäetagused 8""Viimane lend""Stalinism""Inimene, tervis, esmaabi""Balti kett""Savannide loomad""Võitlus Interneti-sõltuvusega. A.."
110 tk kogusumma: 951,74 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri: Taevas värvitud Indigo ja Violetiga
Autor(id): Maarja Ventsel
Kujundaja: Sigrid Kink


Kirjastus: Hea Tegu
Linn: Pärnu
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949581528
Lehekülgi: 180

Seisukord: kohati kulunud kaaned, raamatukogust kustutatud eksemplar, sisu normaalses korras

Mõõdud: 148x210
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Käesolev raamat on sarja esimene osa, mis sai alguse 14-aastase tüdruku loovtööst kooli jaoks. Raamat koosneb kolmest üksteisega seotud osast ning hõlmab endas nii armukolmnurka, teismeliste probleeme kui ka maagiat.

Lizzie üllatab isegi ennast, kui armub Adamisse, poissi, keda ta takistab enesetappu sooritamast. Samal ajal kohtub tüdruk ka Steveni ja ta sõpradega, kes näitavad Lizzie’le, mida ööelu päriselt tähendab.

Steveni sõber Penny ei oma ainsatki üleliigset senti, mida ei saaks väita ta poiss-sõbra Beni kohta. Kui aga Penny minevik päevavalgele tuleb, ähvardab see hävitada suhte, mille ta Beniga loonud on.

Indigo on orb, kes oma elus peale kiusamise, kasuvanemate ja karmide õpetajate midagi ei tea. Kui välja ilmub tema bioloogiline ema, siis võtab Indigo vastu elu muutva otsuse.

Mida sa teeksid, kui peaksid valima oma pere ja ülejäänud maailma vahel?
Violeti elu muutub tundmatuseni päeval, mil ta saab teada, et on kuulsa nõia Lily Fairfaxi ainus veresugulane ning tema võimuses on teha Lily elutöö olematuks.


Märksõnad:
Hea Tegu kirjastus
eesti
noorsookirjandus
romaanid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:

Heljo Mänd, Väikesed võililled. Jutustused autori lapsepõlvemälestustest,
Eesti Raamat, 1983, hind: 7,00 eurot

Jaan Rannap, Suvelinnud,
TEA Kirjastus, 2012, hind: 7,00 eurot

Urvi Grossfeldt, Mai tänava hiired,
TEA Kirjastus, 2010, hind: 6,00 eurot

L. Eisen, Aabits,
Valgus, 1983, hind: 14,00 eurot

Koostanud Jaanika Palm, Triin Soone ja Ülle Väljataga, Pisike puu,
Eesti Lastekirjanduse Keskus, 2018, hind: 6,00 eurot

Koostanud Mall Hiiemäe, Emand kaseladvas,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot

Eno Raud, Bears House,
Raduga, 1984, hind: 7,00 eurot

Irma Truupõld, The Land of the Green Sun (Rohelise Päikese Maa),
Perioodika, 1985, hind: 9,00 eurot

Holger Pukk, Jüri,
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,00 eurot

Friedrich Reinhold Kreutzwald, Eesti rahva ennemuistseid jutte,
Ronk, 1995, hind: 9,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3664 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Taevas värvitud Indigo ja Violetiga, Maarja Ventsel, Hea Tegu 2018 | vanaraamat.ee
Taevas värvitud Indigo ja Violetiga, Maarja Ventsel, Hea Tegu 2018 | vanaraamat.ee
Taevas värvitud Indigo ja Violetiga, Maarja Ventsel, Hea Tegu 2018 | vanaraamat.ee
Taevas värvitud Indigo ja Violetiga, Maarja Ventsel, Hea Tegu 2018 | vanaraamat.ee
Taevas värvitud Indigo ja Violetiga, Maarja Ventsel, Hea Tegu 2018 | vanaraamat.ee
Taevas värvitud Indigo ja Violetiga, Maarja Ventsel, Hea Tegu 2018 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud