Teema: Välisluule
Pealkiri:
Laulud tumedale armastatuleAutor(id): Mirabai. Koostanud Mathura
Kujundaja: Mathura
Kirjastus: Allikaäärne
Linn: Rapla
Aasta: 2005
Originaalkeel:
Tõlkija: Mathura
ISBN: 9949131731
Lehekülgi: 56
Seisukord: kasutatud raamat, normaalne seisukord
Mõõdud: 137 × 213 mm
Suurus: tavaformaat, kõva köide
Sisu:
Mirabai on üks väljapaistvamaid autoreid india klassikalises luules 16. sajandil ning üks kuulsamaid naislaulikuid sealses kirjandusloos üldse. Ehkki ta sündis kuninglikus perekonnas, hülgas ta hiljem oma seisuse ja pöördus loobumuslikku ellu, pühendudes täielikult oma ebamaise «tumeda armastatu» ülistamisele. Käesolev väike valimik tema värssidest on imekaunis näide traditsioonilisest idamaisest armastusluulest, milles ühinevad nii kirglikud tunded kui ka transtsendents.
Märksõnad:
hindi ilukirjandus
luuletused
armastusluule
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Laulud tumedale armastatule, Mirabai. Koostanud Mathura, Allikaäärne 2005Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Luule alla viimati lisatud:
Koostanud: Irene Leisner, Tuulekellad,
Ilo, 2017, hind: 13,00 eurot
Mats Traat, Roheline laev. Noorpõlve luuletusi 1953–1964,
Ilmamaa, 2016, hind: 4,00 eurot
Birk Rohelend, Morbidaarium,
Roheline Kuu, 2012, hind: 15,00 eurot
Timo Maran, Metsa pööramine,
Erakkond, 2007, hind: 8,00 eurot
Contra, Margus Konnula, Samal ajal sajal jalal (kahepoolne raamat),
Post Factum, 2017, hind: 15,00 eurot
Indrek Hirv, Kuldöölane,
Post Factum, 2018, hind: 5,00 eurot
Hando Runnel, Punaste õhtute purpur,
Eesti Raamat, 1982, hind: 15,00 eurot
Sergei Jessenin, Luuletused,
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,50 eurot
Lawrence Ferlinghetti, Meele lunapark,
Salv, 2020, hind: 9,00 eurot
Veiko Tubin, Esimene. Luuletused,
Valge Leht, 2016, hind: 9,00 eurot
Luule all on 3565 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!