Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Sündmuste ahelAutor(id): Sergei Žirnov
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Maria Rist
ISBN: 9789949083121
Lehekülgi: 190
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 216x147
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Tsiviilelanike masstapmised Butšas, Irpinis, Mariupolis, Borodjankas ja paljudes teistes Ukraina linnades šokeerisid kogu maailma ja nende piirkondade nimedest on saanud Stalingradi, Guernica, Aleppo ja Groznõi järel tänapäevased sõjakuritegude sümbolid.
24. veebruarist saadik jälgib kogu maailm telekanalitest seda raevukat sõda, mis eelistab linnade, sealhulgas haiglate, lasteaedade ja koolide pommitamist. Ja seda vaatamata Venemaa valedele, mille järgi sõjalised löögid on suunatud vaid militaarsete sihtmärkide pihta.
Putini Venemaa on pärast Kolmandat Reichi teine võõrvõim, mis pommitab linnasid ja piinab elanikke, ja seda kõike – see on küünilisuse tipp! – läbinisti väljamõeldud denatsifitseerimise nimel.
Endise KGB luureosakonna eksperdina püüab raamatu autor Sergei Žirnov selgitada Putini mõtteviisi ning analüüsida Venemaa algatatud sõja tekkepõhjusi, esimesi tulemusi ja võimalikke tagajärgi.
Märksõnad:
Sinisukk
Putin, Vladimir, 1952-
Macron, Emmanuel, 1977-
Venemaa-Ukraina sõda, 2014-
Venemaa sissetung Ukrainasse, 2022
sõjalised konfliktid
sõjakuriteod
rahvusvaheline poliitika
presidendid
poliitiline tegevus
Venemaa
Prantsusmaa
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sündmuste ahel, Sergei Žirnov, Sinisukk 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Andi Meister, Lõpetamata logiraamat. Mayday Estonia III,
BNSi Kirjastus, 1997, hind: 24,00 eurot
Ülle Tarkiainen, Kari Tarkiainen, Meretagune maa. Rootsi aeg Eestis 1561-1710,
Varrak, 2014, hind: 26,00 eurot
Virkko Lepassalu, Valusalt valge. Türi topeltmõrva põhjused ja tagamaad. Ajakirjandusliku uurimuse katse,
Matrix, 2007, hind: 11,00 eurot
Ivo Juurvee; toimetajad Kerttu-Liina Tuju, Sirje Endre; konsultant-toimetaja Toomas Mattson, Rääkimine hõbe, vaikimine kuld. Riigisaladuse kaitse Eesti Vabariigis 1918-1940,
SE&JS, 2013, hind: 13,00 eurot
Viktor Suvorov, Valik,
Olion, 2000, hind: 22,00 eurot
Viktor Suvorov, Enesetapp,
Olion, 2001, hind: 28,00 eurot
Hindrek Meri, Tagasivaateid veerevast vagunist. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 8,00 eurot
Viktor Suvorov, Viimane vabariik,
Olion, 1999, hind: 12,00 eurot
Kent Härstedt, See, mida ei saanud juhtuda. Jutustus Estonia katastroofist,
Olion, 1996, hind: 7,00 eurot
Vilma Trummal, Arheoloogia alused,
Valgus, 1979, hind: 5,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6223 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!