Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Kes ütles ''näu''?Autor(id): Vladimir Sutejev
Kirjastus: TEA Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949241835
Lehekülgi: 32
Sari: Lapse oma raamatukogu
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 160x180
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
KVP
Muinasjutt „Kes ütles „näu”?” räägib kutsikast, kes ärkab selle peale, et keegi ütleb: „Näu!” Uudishimulik ja vapper kutsikas läheb salapärast näugujat otsima ning kohtub oma teekonnal kuke, hiirepoja, koera, mesilase, kala ja konnaga. Lõpuks koju tagasi jõudnud, saabki ta oma küsimusele vastuse. Multifilmide stsenaristi ja režissööri, kirjaniku ja illustraatori Vladimir Sutejevi kirjutatud ja joonistatud raamat ilmus esmakordselt eesti keeles 1958. aastal ja pakub seega nii avastamis- kui äratundmisrõõmu.
Märksõnad:
TEA
Vladimir Sutejev
Lapse oma raamatukogu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kes ütles ''näu''?, Vladimir Sutejev, TEA Kirjastus 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Eno Raud, Konn ja ekskavaator (jutustused),
Eesti Raamat, 1972, hind: 5,00 eurot
Avo Paistik, Klaabu juhtumused 1,
Perioodika, 1989, hind: 3,90 eurot
Jules Verne, Viieteistkümneaastane kapten,
Eesti Raamat, 1975, hind: 9,00 eurot
Richard Roht, Jutte loomadest,
Eesti Raamat, 1978, hind: 7,00 eurot
Sören Olsson, Anders Jacobsson, Bert ja rambipalavik,
Tänapäev, 2015, hind: 7,00 eurot
Mika Keränen, Khaba ja Nebra,
Kirjastus Keropää OÜ, 2018, hind: 15,00 eurot
Ole Lund Kirkegaard, On üks ninasarvik Otto,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,50 eurot
Sinikka Nopola, Tiina Nopola, Heinakübar ja Viltsuss jahivad röövleid,
TEA Kirjastus, 2009, hind: 8,00 eurot
Vladimir Beekman, Aatomik (multifilmi stsenaarium),
Perioodika, 1980, hind: 4,00 eurot
Jules Verne, Kakskümmend tuhat ljööd vee all,
Eesti Raamat, 1982, hind: 5,50 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15872 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!