Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Väga, väga vedanudAutor(id): Amanda Prowse
Kujundaja: Emma Rogers
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Aive Lauriste
ISBN: 9789916319239
Lehekülgi: 336
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 208x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Miljoneid raamatuid müünud menukite autori Amanda Prowseʼi elujaatav lugu räägib sellest, kui sul on kõik ja kui sa kaotad kõik, ning kuidas uued sõbrad võivad üksteisele juhatada tagasitee õnne juurde. Emma Fountain märkab laste vajaduste rahuldamise ja põdura ema eest hoolitsemise kõrvalt, olles abikaasa unarusse jätnud, et tema elu on täis. Liiga täis, saab ta aru, kui ärkab Ikeas, olles uinunud kaubamaja väljapaneku hulka kuuluvas voodis. Vaid tema pöörane ja humoorikas parim sõbranna Roz aitab tal kainet mõistust säilitada. Kuid kui Roz ühel õhtul tema vannitoa aknast sisse ronib, et tuua kohutavaid uudiseid, seisab Emma silmitsi probleemiga, mida ta lahendada ei saa, ja nii mureneb tema usk, et ta saab üle igast takistusest, mis ta teele kerkib. Äsja lesestunud Thurstoni jaoks on elu ilma armastatud abikaasata, kelle kõrval ta on veetnud kuuskümmend kaks aastat, kaotanud igasuguse rõõmu, mõtte ja eesmärgi. Seda seni, kuni ta ühel päeval nõbu tööle sõidutades kohtab Emmat, kelle tihe päev on tema oma vastand. Thurston tõmmatakse Emma tormiliselt kaootilisse ellu, tema rahustav mõju paneb Emma jaoks asjad perspektiivi ja nii hakkab nende ebatõenäoline sõprus kasvama. Maailmas, kus lein on hind, mida me armastuse eest maksame, võivad kaks väga erinevat inimest mõista, et elus on väärtus väikestel asjadel, et armastus ümbritseb meid kõikjal, ja et hoolimata kõigest on neil väga, väga vedanud.
Märksõnad:
Ersen
inglise ilukirjandus
psühholoogilised romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Väga, väga vedanud, Amanda Prowse, Ersen 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Erich Maria Remarque, Unistuste tuba. Kunstnikuromaan,
Monokkel, 1993, hind: 4,50 eurot
Tom Wolfe, Edevuse tuleriit,
Hotger, 2003, hind: 7,50 eurot
Emily Jane Brontë, Vihurimäe,
Eesti Raamat, 1974, hind: 9,00 eurot
Lene Mayer-Skumanz, Väike faun,
Eesti Raamat, 2007, hind: 7,00 eurot
Nikolai Gogol, Surnud hinged,
Eesti Raamat, 1977, hind: 8,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Idioot,
Eesti Raamat, 1975, hind: 9,00 eurot
Hervé Jourdain, Reedetud veri,
Eesti Raamat, 2014, hind: 7,00 eurot
Emily Jane Brontë, Vihurimäe,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Isaac Bashevis Singer, Saatan Gorais. Patukahetseja,
Eesti Raamat, 1995, hind: 5,00 eurot
Selma Lagerlöf, Löwensköldi sõrmus. Charlotte Löwensköld. Anna Svärd,
Eesti Raamat, 1994, hind: 11,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7171 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!