Reis vaaraode Egiptusse, Christian Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Reis vaaraode Egiptusse, Christian Jacq, Kunst 2005 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"WomanCode: Unlocking Women's Healt..""Vaimuhaiguse müüt""Vastuvoolu. Doktor Seppo lugu""Suur sume, suur tume""hulgakesed""Bioevolutsioon""Domina""Kalevipoeg""Külgetõmbeseadus""Kokteilitame Brigittega - džinn""Ärkamine. Seitse sammu eneseleidm..""Pesapuu""Kuidas armastada kogu elu""Vana kannel VII:1. Kihnu regilaulu..""Vajutage oma elule võlupitser. Hi..""Vanaema sülest. Laste joonistuste..""Jookide valmistamine kodusel teel""Pikker 1987/2""Tarkade Klubi. Juuli 2010""Võlulinik. Võõrsil kirjutatud l..""Üks kõiksus I. Ühestumine""Õnne peab ka olema. Linnapoisist ..""Kuidas mehi püüda""Sõstramesi""Neid enam ei tehta""Linnuvoolija. Luuletusi""Loorikaravan""Teosed III köide. 1917 märts-okt..""Mässaja pisarad""Pikk tee teineteiseni""Mälestused. Kui elu käis tehasev..""Mähi mind helepunasesse""Kui tuul ning päike enam ei aita...""Meie jõulud""Schubert""Luikede järv""Lahtiste uste päev""Läbi kurbuse ja rõõmu (luuletus..""The Rich Rules: Steps to Wealth an..""Vägivalla tütred""Silmapiir""Sabaga tähe aasta""Laul suurest salvest. Luuletusi""Päevik""Dante šantažeeritud pruut""Tarkade Klubi. Aprill 2009""Kõrgklassi armuke""Sõnad sulavad taevaga ühte (luul..""Muumitroll ja ''Lendav Hollandlane..""Teekond unistuse poole. Denim Drea..""Eesti murded ja kirjakeel""Surija üksildusest. Esseed""Talupoja laul. Jutustusi ja mäles..""Mis sinust saab""Polaaröö lummavas hämaruses""Panso 100. Nii palju kui andsid ko..""Saatuslik öö""Kaaluta elu. Teismelise teejuht po..""Ronk eesväravas""Skandaalne lord""Promise'i armastuslood. Texase sü..""NLKP XXVII kongressi materjale""Vananemine I""Koduveinid, liköörid, siirupid j..""Kodukoppel (luuletused ja jutud)""Oh seda inimest. Luuletusi 1957-19..""Joséphine (1763-1814). Keisrinna ..""Aastaringid""Põrgupõhja uus Vanapagan. Romaan""Lihtsaid toite""25 aastat Nõukogude Eestit""Unistuste sinine lill (mälestusi)""Saatja aadress ja teised luuletuse..""Öine lend. Jutustused. Sisaldab V..""Eesti statistika aastaraamat 1999...""Pildi sisse minek""Võim: sünge hobi. Jumalaks maske..""Minu elu hetked"
78 tk kogusumma: 719,24 EUR

Raamatute kataloog: Schumann, Robert


Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri: Reis vaaraode Egiptusse
Autor(id): Christian Jacq
Kujundaja: Tiiu Allikvee


Kirjastus: Kunst
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel: prantsuse keel
Tõlkija: Merike Viires
ISBN: 9949407567
Lehekülgi: 256

Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kohati kulunud ning murdmisjälgedega, leheservad pisut määrdunud

Mõõdud: 140 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Külastada vaaraode Egiptust on paljude unistus. Vanaegiptuse kultuuri hea tundja ja imetleja, populaarne prantsuse kirjanik Christian Jacq võtab lugeja otsekui käekõrvale ja pakub talle hulgaliselt värvikaid teadmisi, unustamata Egiptuse tsivilisatsiooni hinge.
Ta tutvustab meile vaaraode Egiptuse ajalugu ja imelisi mälestisi, millest möödub iga ränduri tee – Niiluse delta kadunud linnu, Giza püramiide, Kuningate oru nekropoli, Karnaki, Luxori, Philai ja Abu Simbeli templeid, jätmata ehitiste arhitektuuri kõrval tähelepanuta ka kunstiteoste tähendust ning muistsete egiptlaste uskumusi ja kombeid. Ta õpetab meid lugema aastatuhandete vanusesse kivisse kätketud elavat vaimsust.
Rikkalikult illustreeritud käsiraamat igale Egiptusse reisijale ja kultuurihuvilisele.

Originaali pealkiri: Voyage dans l'Egypte des pharaons

Märksõnad:
ajalugu
ajaloo- ja kultuurimälestised
arheoloogiamälestised
püramiidid
templid (pühamud)
hauakambrid
hauad
turismimarsruudid
ajalugu
vanaaeg
ajaloo- ja kultuurimälestised
arheoloogiamälestised
püramiidid
templid (pühamud)
hauakambrid
hauad
vana-egiptuse
sakraalarhitektuur
kunst
vaatamisväärsused
turismimarsruudid
Egiptus
Vana-Egiptus
reisijuhid
teatmikud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Reis vaaraode Egiptusse, Christian Jacq, Kunst 2005 | vanaraamat.ee
Reis vaaraode Egiptusse, Christian Jacq, Kunst 2005 | vanaraamat.ee
Reis vaaraode Egiptusse, Christian Jacq, Kunst 2005 | vanaraamat.ee
Reis vaaraode Egiptusse, Christian Jacq, Kunst 2005 | vanaraamat.ee
Reis vaaraode Egiptusse, Christian Jacq, Kunst 2005 | vanaraamat.ee
Reis vaaraode Egiptusse, Christian Jacq, Kunst 2005 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud