Mõtteid kannatusest, Clive Staples Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Mõtteid kannatusest, Clive Staples Lewis, Logos 1998 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Naerumeeste paraad""Aafrika ristteel""Lukkupandud tuba""Riigirahandus I""Väikeste naiste abielud I-II""Miks me läbi ei saa?""Väike pulmaraamat""Ihtüofenoloogilised vaatlused Ees..""Kahe viimase aastakümne eesti pag..""Kuidas koostada äriplaani?""Häbi""Eesti Rahva Muuseumi aastaraamat X..""Molekulaarne rakubioloogia""Haapsalu""Minu kindral""Kuidas laps võrgust välja saada...""Kollektiivide eksliibrised. Näitu..""Rikkaks saamise teadus. 21. sajand..""Tudengi kokaraamat""История Балтийски..""Teatrimärkmik 1974/75""Meisterklassi juveelivarga ülestu..""Inglise-eesti majandusterminite se..""Muffinid""Punased nelgid""Vanaema ja kaheksa last metsas""Fienndersi ustavad hoidjad""Usk ja uskmatus""Südamete kuninganna""Televisioonitehnika""Naise kümme tarka otsust enne nel..""Maailmalõpu relvad""Väärtpaberite teejuht""Kuninglik intrigaan""Ladies Only""Legend""Enesekasvatus ja selle juhendamine..""Kuidas juhtida autot""Meie kodumaa""Big love movie themes""Pilt ja Sõna. 1960/3. XV aastakä..""Unustatud saar. Kapten Nemo lapsed..""Päevad""Toonekurg vahipostil""Endokrinoloogia""Miljonidollarine teemant""Laisulega kirjutatud alfabeete""Kahe sõja vahel""Näidendid (1886-1910)""Sherlock Holmesi memuaarid""Käsioraakel ja arukuse kunst""Jänes tahab targaks saada""Roosi tänav""10 000 uut anekdooti Erkki Kõlult..""Sotsiaaltöö 2007/3""Kiviktaimlaleksikon. Teejuht kivik..""Jääloss""Kooli! Esimese klassi õpilase van..""Lõbus nukupere. Nukunäidendid mu..""Kirss aias ja köögis""Tuli tuha all. Fantasmagooria""Akadeemia 1999/10""Koidupalavik""Hõrgutavad salatid""Armastuse võlu""Mateeriasse kootud palve. Esseid""Kahvliga või kahvlita. Köögilei..""Joobnud mets. Sahisev maa""Kääbus. Romaan""Võõrsõnad+ CD""All things you are. Popular Songs ..""Sümfoonia katkenud keelele""Inimeste maa""Tänapäeva eesti-inglise sõnaraa..""Nõuandeid koeraomanikule. Kutsika..""Vita nova. Uus elu""Pähklipureja""Järvetuul. Proosa ja kõik, mis s..""Allianss. Lugu sellest, kuidas Roo..""Kümnes ring""Põlvkond"
81 tk kogusumma: 666,90 EUR

Teema: Religioon
Pealkiri: Mõtteid kannatusest
Autor(id): Clive Staples Lewis
Kujundaja: Regina-Nino Kurg


Kirjastus: Logos
Linn: Tallinn
Aasta: 1998
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Aldo Randmaa
ISBN: 9985806832
Lehekülgi: 128

Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 125 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites

Sisu:
«Kui Jumal on täiuslikult hea ja kõikvõimas, miks on siis maailmas kannatused?» küsitakse ikka jälle aastatuhandete jooksul. Mis on kannatuse mõte? XX saj. originaalseima mõtlejana annab C. S. Lewis vastuse kannatuse probleemile nii inimese kui Looja seisukohalt nähtuna. Ta palub aga heatahtlikku suhtumist nendelt lugejatelt, kes on temast rohkem tundnud valu ja kannatusi. «... mul pole pakkuda midagi peale veendumuse, et kui valu tuleb kanda, on enam kasu pisukesest vaprusest kui suurtest teadmistest, pisukesest inimlikust kaastundest enam kui rohkest vaprusest ning vähimastki Jumala armastusepiisast enam kui kõigest.»

Originaali pealkiri Problem of pain. Eesti keeles

Märksõnad
inimene
kannatused
religioosne filosoofia
valu (med.)
Jumal
inimesekäsitus
harduskirjandus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Religioon alla viimati lisatud:

Riho Saard, Eesti kirikute esivaimulikkond 1165-2006. Principes sacerdotum ecclesiae Estoniae,
Argo, 2006, hind: 18,00 eurot

Koostanud Borislav Arapovitš ja A. Mansurova, Piiblilood. Pühendatud 250-aastasele eestikeelsele piiblile 1739-1989,
Piibli Tõlkimise Instituut, 1989, hind: 3,00 eurot

Uus Testament ja Psalmid ehk Vana Testamendi laulud,
EELK Konsistooriumi kirjastusosakond, 1990, hind: 6,00 eurot

David Wilkerson, Rist ja pussikangelased,
Shalom, 1992, hind: 16,00 eurot

Mark A. Finley, Kindlustundega tulevikku,
IVA, 2020, hind: 4,50 eurot

Bhaktisiddhanta Sarasvati, Gandhi kümme küsimust ja valik teisi artikleid,
Allikaäärne, 2015, hind: 7,00 eurot

Zenon Kosidowski, Piiblilood (Vana Testamendi ümberjutustus kommentaaridega),
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot

Karyn Henley, Minu esimene Piibel,
2000, hind: 7,00 eurot

Jaan Tepp, Kurjuse kuningriik. Uurimus kurjusest,
Ilo, 2000, hind: 6,00 eurot

Piibel. Vana ja Uus Testament,
Soome Piibliselts, 1989, hind: 15,00 eurot



Religioon all on 1552 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Mõtteid kannatusest, Clive Staples Lewis, Logos 1998 | vanaraamat.ee
Mõtteid kannatusest, Clive Staples Lewis, Logos 1998 | vanaraamat.ee
Mõtteid kannatusest, Clive Staples Lewis, Logos 1998 | vanaraamat.ee
Mõtteid kannatusest, Clive Staples Lewis, Logos 1998 | vanaraamat.ee
Mõtteid kannatusest, Clive Staples Lewis, Logos 1998 | vanaraamat.ee
Mõtteid kannatusest, Clive Staples Lewis, Logos 1998 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud