Teema: Psühholoogia, psühhiaatria ja neuroteadus
Pealkiri:
Suhtlemisoskustest õpetamisel ja juhtimiselAutor(id): Heiki Krips
Kujundaja: Uku Lõhmus
Kirjastus: Tartu Ülikooli Kirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 2005
Originaalkeel:
ISBN: 9985567625
Lehekülgi: 158
Seisukord: kaaned kohati kulunud, leheservad pisut määrdunud, sisu korras, nimi sees
Mõõdud: 200 × 285 mm
Suurus: suures formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Inimesed suhtlevad omavahel kas vahetult silmast silma või vahendatult telefoni, arvuti, meedia kaudu. Püütakse edastada informatsiooni, üksteist mõista ning mõjutada. Kõiki neid aspekte on eri aegadel uurinud ja kirjeldanud erinevad autorid. Käesoleva raamatu kirjutamisel on autori peamiseks eesmärgiks olnud püüd luua suhtlemisproblemaatika ülevaadet, mis oleks abiks nii õpetamisel kui ka juhtimisel. Samuti võivad raamatus esitatud seisukohad olla kasulikud igale inimesele, kes soovib ennast suhtlemisoskuste valdkonnas arendada.
Käesolevas raamatus püütakse säilitada arusaadavus ka mitteteadlasest lugejale, kuigi kasutatakse teaduskeelt. Selleks on teoreetiliste selgituste juurde toodud näited, situatsioonikirjeldused, küsimused mõtlemiseks ning harjutused. Raamatus käsitletakse mitmesuguseid suhtlemistehnikaid ning analüüsitakse olukordi, kus neid tehnikaid kasutada saab.
Märksõnad
suhtlemispsühholoogia
suhtlemisoskused
suhtlemisoskused
suhtlemispsühholoogia
sotsiaalsed oskused
õpetajad
kutseoskused
õpetamine
pedagoogiline psühholoogia
õpetaja-õpilase suhe
juhtimispsühholoogia
klassijuhtimine
enesekehtestamine
suhtlemistreening
õppematerjalid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Suhtlemisoskustest õpetamisel ja juhtimisel, Heiki Krips, Tartu Ülikooli Kirjastus 2005Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Psühholoogia, psühhiaatria ja neuroteadus alla viimati lisatud:
Fritz Riemann, Hirmu põhivormid. Süvapsühholoogiline uurimus,
Johannes Esto Ühing, 1995, hind: 14,00 eurot
Henry H. Calero ja Gerard I. Nierenberg, Kuidas lugeda kehakeelt,
1997, hind: 14,00 eurot
Stephen Grosz, Elu luubi all. Kuidas me end kaotame ning taas leiame,
Tänapäev, 2013, hind: 10,00 eurot
Fritz Riemann, Hirmu põhivormid. Süvapsühholoogiline uurimus,
Johannes Esto Ühing, 1999, hind: 13,00 eurot
Martti Paloheimo, Mauri Rouhunkoski, Mirja Rutanen, Avameelselt abielust,
Valgus, 1974, hind: 4,50 eurot
Dan Hurley, Targem. Ajuvõimekuse arendamise uus teadus,
Tänapäev, 2014, hind: 18,00 eurot
Stefan Zweig, Tervenemine vaimu läbi,
Eesti Raamat, 1979, hind: 5,00 eurot
Sigmund Freudi tarkuseraamat,
Ersen, 2003, hind: 10,00 eurot
Fritz Riemann, Abistava partnerluse põhivormid. Psühhoanalüütilised artiklid,
Johannes Esto Ühing, 1998, hind: 12,00 eurot
Jüri O-M ja Hanna-Liisa Ennet, Väljavalitu,
Kentaur, 2009, hind: 20,00 eurot
Psühholoogia, psühhiaatria ja neuroteadus all on 876 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!