Veetarbimise mõõtmisest veearvestiga, Jüri Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Veetarbimise mõõtmisest veearvestiga, Jüri Säärekõnno, Tallinna Tehnikaülikooli kirjastus 2015 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Eluterve kärgpere käsiraamat""Maa ja rahvas. Näitus Mart Lepa k..""Eesti rahvamänge""Meie mets II (värvimisraamat)""Vana katkine kass. Vana katskinõ ..""Olümpiaperekond""Valguse teed minna""Tunne värve""Džässilik harmoonia ja orkestrat..""Eestimaa Kommunistliku Partei Kesk..""Noppeid kultuurikihist (fotoalbum)""Tema seljas ratsutas öö""Tugevusõpetus. Ülesannete kogu t..""Kogujate koguja""Surnute äratamine. Sari Harlequin""Jälitaja""Eelmine tüdruk""Pimeduse varjus""Arheoloogilised välitööd Eestis..""Milli, Jack ja tantsiv kass""Teekond šeigiga""Toomas Nipernaadi. Romaan novellid..""Süda ei valeta""Astu üks samm""Vältimatu abi erinevate eluohtlik..""Eestis kasvavad lehised""Eesti sõdurilaulik""Iseseisvuspäeva sünd""Mässaja. Minu põgenemine Saudi A..""Varjatud varandus""Tantramees ja teised lood. Toimet..""Kalendrilinnas aeg ei peatu""Vägivalla tütred""Väliskirjanduse ajalugu. Keskaeg ..""Sosinad""Kentaur""Krähmukirjad. Luulet 1963-1966""Halvasti käituvad koerad. Praktil..""Üksvahe""Puuonni kaksikute seiklused: Kaksi..""Eesti keele õpik 5. klassile""Matemaatika X klassile""Armunud saatan""Yoga for Pregnancy, Birth and Beyo..""Veterinaarfarmakoloogia""Caricaturas. Sem palavras""Härra Tolasuu ja härra Kolasuu m..""Armastada tundmatut""English. Õpik X klassile""Keha""Karistusõiguse alused""Füüsikalise looduskäsitluse alu..""Punane nagu veri""Shakespeare armastusest""Analüütiline keemia. Kvalitatiiv..""Päästepaadieetika""Tarkuseraamat. Taevas""Kuidas hävitada mainet II""Ristsõnastik 2006. Parim abimees ..""Золушка вяжет №1, 20..""Siluett 1983/1. Suvi""Kuidas kokata""Biokeemia""Jaht Eichmannile""Ime sünd""Kasside salapärane kadumine""Kaameli silm""Vadja muinasjutte""Barbara ja suvekoerad""Ja varjude taga on valgus""Uus lapsehoidja""Kõrge sinine taevas. Teine raamat""Geograafia mõisted gümnaasiumile..""Tuule sisemine pool ehk romaan Her..""Raamatupidamise ülesannete kogu""Dokumendihaldus""Autode remont. Autode remondiala ..""Raseduse A & O. Kõige põhjalikum..""Surmameloodia""Aasta metsas""Meesteraamat""Kevad Applemore'is""Euroopa Liidu sotsiaalmajanduspoli..""Kartulitoidud. ''Kööginurk'' eri..""Matemaatika ülesannete kogu keskk..""Wilhelm Tell""Eesti röövlinnud. Kullilised ja ..""Don Segundo Sombra""Kolme katku vahel I. Balthasar Rus..""Laulavad Kukerpillid""Meri""Takerdunud rünnak. Eesti riigikai..""Praktiline wabi sabi. Loo endale k..""''Racundra'' esimene merereis""Valed""Novellid. Meie rebane. Kogutud teo..""Tähesadu apelsinipuul""Saladus (jutustused)""Kolm põrsakest""Ränd tuttaval tänaval""Kajaja""Maa mäletab""Rahulikumad, lihtsamad, rõõmsama..""Füüsika X klassile II osa. Sooju..""Sügissuits""Põgenemine""Lendrebased ja teised""Sinine suvi""Pidu sinus eneses""Arglik kevad""(Linna)kirjanduslikud uitamised Ta..""Kurjam ja Nurjam. Liiklusraamat la..""Kui hülgad mu..."
113 tk kogusumma: 886,90 EUR

Teema: Tehnika
Pealkiri: Veetarbimise mõõtmisest veearvestiga
Autor(id): Jüri Säärekõnno

Kirjastus: Tallinna Tehnikaülikooli kirjastus
Linn:
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789949238460
Lehekülgi: 106

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 250x175
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Koostöös akrediteeritud veefirmaga Tepso Labor OÜ on pea 11 aasta jooksul uuritud tiivikveearvestite käitumist veetarbimise mõõtmisel. Tuvastati, et veearvesti on keerulise “hingeeluga”seade, mille mõõtmistäpsus sõltub paljudest teguritest: arvesti ehitusest (ühe- või mitmejoaline), paigaldusasendist (tiivikutelg vertikaalne või mitte), vee pärit-olust (pinna- või põhjavesi), vee temperatuurist, mõõteperioodi pikkusest (mõõteviga kasvab ajas), samuti arvesti eelnenud käitusajast (vanusest) jm. Näidatud on nimetatud tegurite mõju suunad arvesti mõõtmistäpsusele ühel või teisel juhul. On ilmne, et veear-vesti tundlikkus on pöördvõrdeline arvesti kaliibriga ja mõõtevea aegrida võib näidata arvesti pikemal käitamisel tugevalt lainelist iseloomu, asjaolu, mis võib sel juhul viia tarbija märkimisväärsete ülemakseteni.
Katseandmete analüüsi tulemusena on välja pakutud näitaja võimaldamaks hinnata järje-kordselt veevõrku paigaldatava arvesti käitumise iseloomu mõõteperioodi jooksul (kas positiivne või negatiivne mõõteviga), samuti pakutakse meetod hindamaks arvesti käi-tamise aega nii, et käitusperioodi lõpuks arvesti mõõteviga ei ületa etteantud veaprotsenti.
Viimases peatükis on püütud vastata korteri- ja hooneühistutele tuttavale küsimusele – miks elamu peaveearvesti näit ei pruugi kokku langeda korteriveearvestite näitude summaga, kus selgituste kõrval esitatakse ka rida soovitusi ja nõuandeid.


Märksõnad:
Tallinna Tehnikaülikooli kirjastus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Veetarbimise mõõtmisest veearvestiga, Jüri Säärekõnno, Tallinna Tehnikaülikooli kirjastus 2015 | vanaraamat.ee
Veetarbimise mõõtmisest veearvestiga, Jüri Säärekõnno, Tallinna Tehnikaülikooli kirjastus 2015 | vanaraamat.ee
Veetarbimise mõõtmisest veearvestiga, Jüri Säärekõnno, Tallinna Tehnikaülikooli kirjastus 2015 | vanaraamat.ee
Veetarbimise mõõtmisest veearvestiga, Jüri Säärekõnno, Tallinna Tehnikaülikooli kirjastus 2015 | vanaraamat.ee
Veetarbimise mõõtmisest veearvestiga, Jüri Säärekõnno, Tallinna Tehnikaülikooli kirjastus 2015 | vanaraamat.ee
Veetarbimise mõõtmisest veearvestiga, Jüri Säärekõnno, Tallinna Tehnikaülikooli kirjastus 2015 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud