Teema: Eneseabi
Pealkiri:
TeismeigaAutor(id): Hedvig Montgomery; kaasautor Eivind Sæther
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
Tõlkija: Tiina Axelsen
ISBN: 9789949081028
Lehekülgi: 208
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 216x155
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Teismeiga“ on järg raamatutele „Lapsevanemaks olemise võlukunst“, „Imede aeg“, „Lasteaia-aastad“ ja „Põhikooliaastad“.
Psühholoog ja pereterapeut Hedvig Montgomery vastab käesolevas raamatus põletavatele küsimustele, mis tihti teismeliste laste vanematel tekivad: Kuidas mõista teismeliste tundeid? Millist abi ja nõu pakkuda? Kuidas teismelise mässumeelsusega toime tulla?
Õpetlik ja lihtsasti mõistetav raamat täis nippe ja nõuandeid, mis aitavad saada paremaks lapsevanemaks, lahendada probleeme ja mõista oma laste erinevaid käitumismustreid.
Originaali pealkiri Ungdomsårene. Eesti keeles
Märksõnad:
Sinisukk
käsiraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Teismeiga, Hedvig Montgomery; kaasautor Eivind Sæther, Sinisukk 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eneseabi alla viimati lisatud:
Dale Carnegie, Kuidas võita sõpru ja mõjustada inimesi,
Perioodika, 1991, hind: 5,00 eurot
Wayne W. Dyer, Jätke vabandused! Kuidas muuta vanu mõttemustreid,
Pilgrim, 2010, hind: 17,00 eurot
Joseph Murphy, Teie alateadvuse jõud,
Tänapäev, 2013, hind: 22,00 eurot
Steve Nakamoto, Kuidas mehi püüda,
Ersen, 2005, hind: 6,00 eurot
Toivo Niiberg, Naiseks, emaks ja daamiks,
Atlex, 2008, hind: 16,00 eurot
Kate Taylor, Kodune seksijumalanna,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 15,00 eurot
Joe Vitale, Külgetõmbefaktor. 5 lihtsat sammu rikkuse loomiseks seestpoolt väljapoole,
Ersen, 2008, hind: 14,00 eurot
Allen Carr, Lihtne viis suitsetamisest loobumiseks,
Hotger, 2001, hind: 14,00 eurot
Kathleen Keating, Kaisuteraapia II osa. Kaisutuste imepärane keel,
Tänapäev, 2007, hind: 8,00 eurot
Richard Carlson, Ära muretse, teeni raha! Vaimsed ja praktilised meetodid, mis aitavad sind rikkamaks saada ja muudavad su elu lõbusamaks,
Sinisukk, 1999, hind: 13,00 eurot
Eneseabi all on 1316 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!