Ümikarude küla, Katherine Applegate, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ümikarude küla, Katherine Applegate, Varrak 2022 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Karistatud uudishimu. Eesti muinas..""Lõbunaised Troonide ümber I""Prohvetid ja kuningad""Tarkuse kaevul. Suvelugemisi Õpet..""Mišnatraktaat «Sabat»""Vali kaheksa värvi, saad teada, k..""Lauluklubi «Laulurõõm» 30-aast..""Tuljak ja Tups""Võitja mäng""Surmani on aega""Kaitse Kodu! 1930/12. Eesti Kaitse..""Abendmärchen (Õhtujutud)""Australia""Meil on nüüd kiisu. Kuidas teda ..""Muusikaentsüklopeedia. Muusikains..""Onu Albert ja mustad augud""Isiksus. Ameerikas peetud loengud""Hulkurid I-III""Kevadik 1935/6. Noorsoo enesekasva..""Ants Laikmaa majamuuseum""Kabala 365. Igapäevane vili elupu..""Tarkuseraamat. Tähtsad leiutised""Mõmmi nalja-aabits""Linnupuur""Assisi luulet""Hambad ja haldjad""Suvi vanaema juures""Seksitsirkus. Hellitavad sõrmed""Noorte laulud""Ronk. Perekonna ajakiri. 1926/12 (..""Teine tulemine II. Välisministeer..""Wabad mängud ja sport. Koolidele ..""Maise matka poolel teel. Leeriõpi..""Punane roos""Eesti kiriku kalender 1999""Puutumatu""Aabits""Varjuvaras""Majandusõudus""Pöörane armastus. Järeleandmatu..""Kuritegu""Sordiaretus ja seemnekasvatus. Tea..""''Vitjazil'' Vaikse ookeani saarte..""Petöfi. Vabaduse ja armastuse lau..""Naiste paviljon""Islandi trolliligu""Rännak läbi Rannu kihelkonna 201..""Труды по русской и ..""Puudel Pedro ja igatsustasu""Krimm (matkajuht)""Tehnika ja kultuur. Loenguvalik""Reedetud veri""Pildinõid""Taevas värvitud Indigo ja Violeti..""Mõrva väärt (psühholoogiline p..""Meeskoorilaule""2013 - maailmalõpp või uus algus..""Tänapäev 1939/7. V. aastakäik""Tallinlase meelespea""Maailma mõõtmine""Mees jääs. Uued sensatsioonilise..""Tõed ja valed Teise maailmasõja .."
62 tk kogusumma: 542,42 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri: Ümikarude küla
Autor(id): Katherine Applegate

Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kristina Uluots
ISBN: 9789985354728
Lehekülgi: 272

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 200x130
Suurus:

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Me ei tea, kus kasvavad sinipajud, elavad kisakõrid ja talvituvad ümikarud. Autor ei ütle seda, sest aeg ja koht pole tähtis. Tähtis on teada, kuidas väliselt nii erinevad liigid on omavahel seotud. Looduse tasakaalu muutmine ähvardab vaesusesse viia terve küla ja ainult tulekahjus pere kaotanud üheteistkümneaastane tüdruk Willodeen oskab leida vastuse, kuidas hävitatu saaks heaks teha. Katherine Applegate on USA autor, kelle sihtgrupiks on lapsed ja noored. Ta on kirjutanud fantaasiaraamatuid, suhteraamatuid ja mõned tõsielulood. Eesti keelde on tema loomingust tõlgitud „Üks ja ainus Ivan”, „Soovipuu” ja „Poiss kahe peale”.

Märksõnad:
Varrak
ameerika
lastekirjandus
jutustused

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Katherine Applegate, Üks ja ainus Ivan,
Pikoprint, 2014, hind: 6,00 eurot

Katherine Applegate, Poiss kahe peale,
Odamees, 2001, hind: 3,50 eurot

Katherine Applegate, Veidrik,
Varrak, 2023

Katherine Applegate, Soovipuu,
Varrak, 2019

Teema Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:

Tšõngõz Aitmatov, Sõjamehe poeg,
Eesti Raamat, 1977, hind: 2,50 eurot

Anna Casalis, Petsi ja Katsi juhtumised. Südasuvepidu ja teised lood,
Sinisukk, 2005, hind: 6,00 eurot

Pjotr Jeršov, Küürselg-sälg. Vene muinasjutt 3 jaos,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,50 eurot

Janosch, Tiiger ja karu linnaliikluses. Lugu sellest, kuidas väike tiiger ja väike karu linnas käisid,
Kakaduu, 2014, hind: 11,00 eurot

Cressida Cowell, Puuonni kaksikute seiklused: Kaksikud kohtuvad Massospondylusega,
Hodder Children's Books, 2019, hind: 3,50 eurot

Irmgard Keun, Tüdruk, keda peeti halvaks,
Ajaraamat, 1994, hind: 3,00 eurot

Anders Jacobsson ja Sören Olsson, Emanuel 2. Vihkamine ja armastus,
Hotger, 2003, hind: 5,00 eurot

Joelle Barnabe, Karola läheb turule,
Egmont Estonia, 2000, hind: 5,00 eurot

Marneta Viegas, Meelerahu muinasjutud,
Mastery Koolitus, 2015, hind: 16,00 eurot

Roberto Piumini, Seme Amacemilt,
Eesti Raamat, 1990, hind: 3,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5792 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ümikarude küla, Katherine Applegate, Varrak 2022 | vanaraamat.ee
Ümikarude küla, Katherine Applegate, Varrak 2022 | vanaraamat.ee
Ümikarude küla, Katherine Applegate, Varrak 2022 | vanaraamat.ee
Ümikarude küla, Katherine Applegate, Varrak 2022 | vanaraamat.ee
Ümikarude küla, Katherine Applegate, Varrak 2022 | vanaraamat.ee
Ümikarude küla, Katherine Applegate, Varrak 2022 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud