Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Elu alles eesAutor(id): Romain Gary (Émile Ajar); eessõna: Lauri Leesi, Antoine Chalvin
Kirjastus: Avita
Linn: Tallinn
Aasta: 2001
Originaalkeel: prantsuse keel
Tõlkija: Tõnu Õnnepalu
ISBN: 998520350X
Lehekülgi: 192
Sari: Europeia 9
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 155 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Heaoluühiskonnas on kõik olemas: sotsiaalhoolekanne, meditsiin, haridus. Ometi on selle heaoluühiskonna parimad esindajad vana prostituut Rosa, transvestiit «proua» Lola ja Migrant Hamil. Muidugi ilmub lõpuks välja ka kristlikult ligimesele mõtlev Nadine, kuid Lääne tsivilisatsiooni positiivset tegelast annab inimmassist lausa tikutulega otsida.
Émile Ajari nimelist kirjanikku ei ole keegi oma ihusilmaga näinud. Ka mitte kirjastus, kes käsikirja avaldas. Kuid - 1980.a lõpul valis vabasurma tuntud kirjanik, kineast ja diplomaat Romain Gary ning aasta hiljem ilmub tema «testament», raamat pealkirjaga «Émile Ajar elu ja surm. See teeb ka mõistetavaks, miks raamatul on kaks autorinime.
1975. aastal valis Goncourt'i Akadeemia selle raamatu aasta parimaks ilukirjandusteoseks Prantsusmaal.
Originaali pealkiri La vie devant soi. Eesti keeles
Märksõnad
prantsuse
ilukirjandus
romaanid
Europeia
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Elu alles ees, Romain Gary (Émile Ajar); eessõna: Lauri Leesi, Antoine Chalvin, Avita 2001Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Britta Winckler, Dr. Reichel enesega vastuolus,
Odamees, 2002, hind: 4,00 eurot
Britta Winckler, Kas mu laps paraneb?,
Odamees, 2003, hind: 4,00 eurot
Bussy Cock, Seksitsirkus. Hellitavad sõrmed,
1993, hind: 6,00 eurot
Tucker Max, Ma loodan, et põrgus on õlut,
Piiberraamat, 2011, hind: 14,00 eurot
Kevin Alan Milne, Võitja mäng,
Ersen, 2016, hind: 9,00 eurot
Ernest Hemingway, Vanamees ja meri,
Eesti Raamat, 1985, hind: 10,00 eurot
Alexandre Dumas, Kolm musketäri. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, Mediasat Group, 2008, hind: 17,00 eurot
Victor Hugo, Jumalaema kirik Pariisis. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, 2007, hind: 8,00 eurot
Agatha Christie, Mõrv Idaekspressis. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevalehe AS, 2007, hind: 15,00 eurot
André Gide, Pastoraalsümfoonia. Immoralist.. Europeia sari,
Perioodika, 1993, hind: 3,50 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7130 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!