Ametisõidu lõpp, Heinrich Böll, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Ametisõidu lõpp, Heinrich Böll, Varrak 2008 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 56627 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Martin ja salalaegas""Surmahotell 1""Cézanne""Jean Sibelius""Birthday Stories: Selected and Int..""Kolmas rakett. Sotnikav""Eesti teater algaastail""Vanemuislane Kaarel Ird""Vaba Eesti 1962/2. Vabadusmeelsete..""Fr. R. Kreutzwald 1803-1882. Elu j..""Arstiteaduse arengust Tartu Üliko..""Nii valge süda""Looming 1990/4""Maailmanäitused EXPO""Viimane emiir""Kaksikud""Etnograafiamuuseumi aastaraamat XX..""Meie teatrites. Eesti NSV teatrite..""Vanaema õunapuu otsas""Vaikus saab värvideks""Kahe näoga jumal""Matemaatika. 2. klassile""Päike ja jõgi. Mälestusi noorus..""Wabariigist vabariigini. Mälestus..""Borgiad. Ühe perekonna romaan""Pärnumaa aastaraamat 2000-2001""Kalev ja Lembit. Eesti allveelaeva..""Valel poolel. Mälestuspilte Parah..""Legendi lävel""Meie kõigi lapsed. SOS lasteküla..""Pitsat""Eesti kaardivägi""Looming 1990/11""Õnnelikud päevad""Erilised päevad""Jade'i õnnemäng""Lukksepatööd""Naljatilgad lähevad laulupeole""The High Window""Kodune iluravi""Sajandi õnnetus""Michelangelo""Tere tulemast paradiisi""Meie nukuteater. Repertuaari nukut..""Emamaa""Saabastega kass""Meie repertuaar 1963/7""Kaks vangi (1. osa)""Kõige kallim""Kunstiteoste kummalised seiklused""Kuu ja kuuepenniline""Pilkaja 2016/12. Pilke- ja naljaaj..""Lastejutte""Uusaeg 8. klassile""Mõrvakatse merel. New York Times'..""Diplomaadid""Sild""Koolilood""Kupee nr 6""Peeter. Rasputin. Tsaariromaan. Fi..""Füüsika lühikursus gümnaasiumi..""Eesti vanim põllutöökool Olustv..""Avameelselt Arnoldist""Vaba Eesti 1960/4. Vabadusmeelsete..""Seks, vein ja kutsikad. Praktiline..""Ilma nõela pistmata""Paul Erikson""Jah või Ei. Teejuht paremate otsu..""Ploomitüdruk""Pilkaja 2015/5. Pilke- ja naljaaja..""Koidutäht""Tervendaja 2007/11""Rannaraamat""Meenutusi möödunud päevadest""Tervendaja 2008/11""Süda ja kivid""Hästijätt""Villa järve ääres""Ihaldatud auhind""Eesti mageveekalad""Tiigritakso. Elevandi-isa""1961""Põgenemine Venemaalt""Läki metsa!""Minu naaber on nõid""Uus testament. Laulud""Fiesco vandenõu Genuas. Vabariigi..""Ikka Liivist mõteldes. Juhan Liiv..""Rüütel""Ülejooksikud""Meelespea""Urho Kaleva Kekkonen""Abielurikkuja""Moskva filmifestivalil""Koduigatsus"
95 tk kogusumma: 694,60 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Ametisõidu lõpp
Autor(id): Heinrich Böll
Kujundaja: Mari Kaljuste


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Mati Sirkel
ISBN: 9789985316849
Lehekülgi: 166
Sari: 20. sajandi klassika

Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 147 × 217 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat

Sisu:
1972. a. Nobeli auhinna laureaadi Heinrich Bölli (1917–1985) 1966. a. ilmunud jutustus või pigemini lühiromaan annab värvika kirjelduse kohtuprotsessist isa ja poeg Gruhli vastu, kes protesti märgiks sõjaväe totruse ja ametivõimude muugi nöögi vastu ning toimunut häppeningina serveerides panid põlema sõjaväele kuuluva džiibi, ning rullib lahti Saksa väikelinna olud, kus kõik kõiki tunnevad ja on omavahel veel ohtralt suguluseski. Gruhlide teguviis leiab vaikimisi laialdast heakskiitu, arvukate koloriitsete tunnistajate ütlused loovad aga mõjusa pildi päris pikast lõigust Saksa ajaloos ja sellest, kuidas elu on niisuguseks kujunenud. Erksa sotsiaalse närviga Böll annab teravalt iroonilis-kriitilise pildi reaalpoliitikute-parteilaste ja pressi korrumpeeritusest, uskuva katoliiklasena aga näitab sellele ka vastukaalu mõningate hingelt tugevate inimeste varal, kellel pole küll illusioone, kuid kes siiski säilitavad inimpale. Raamatu tihe ning humoorikas detailiküllus ja inimlik soojus ilmutavad suure meistri kätt ning uues Eestis võib meiegi lugejale leida selles palju äratundmisrõõmu või -mõrudust kapitalistliku ühiskonna toimimisest, nagu me seda nüüd tunneme.
«See, kuidas Böll ehitab kohtuprotsessi ühelt poolt välja omalaadi turbulentseks reinimaalikuks suguvõsakokkutulekuks, teiselt poolt aga hoiab selles alal äraspidise kõhedustunde, mis ju iseloomustab ka kohtualuste tegu, on suurt formaati jutustamiskunst… Selle raamatu on kirjutanud humorist, kes peidab oma radikaalsust naljatamise taha, mille juures meil peaks, kui me veel päris nüriks pole läinud, naeruisu kaduma.»
Süddeutsche Zeitung

Raamat on sarjast: 20. sajandi klassika

Märksõnad:
Saksa
ilukirjandus
lühiromaanid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Howard Hynes, Ürginstinkt,
PAF, 1994, hind: 4,00 eurot

Gabriel García Márquez, Sada aastat üksildust,
Eesti Raamat, 1975, hind: 15,00 eurot

Jack London, Martin Eden. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, 2007, hind: 15,00 eurot

William Golding, Kärbeste jumal. Mereristsed,
Eesti Raamat, 1989, hind: 9,00 eurot

Evelyn Waugh, Pommuudis. Romaan ajakirjanikest,
Varrak, 2013, hind: 15,00 eurot

Robert Louis Stevenson, Ballantrae isand. Talvine lugu,
Kunst, 1994, hind: 3,50 eurot

Jane Austen, Uhkus ja eelarvamus,
Varrak, 2002, hind: 20,00 eurot

Guy Browning, Suure juhi päevaraamat. Mõttetu mehe tsenseerimata päevik,
Tänapäev, 2003, hind: 18,00 eurot

Albert Camus, Sisyphose müüt,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,50 eurot

Mollie Panter-Downes, Minu abikaasa Simon,
Tammerraamat, 2023, hind: 17,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7044 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Ametisõidu lõpp, Heinrich Böll, Varrak 2008 | vanaraamat.ee
Ametisõidu lõpp, Heinrich Böll, Varrak 2008 | vanaraamat.ee
Ametisõidu lõpp, Heinrich Böll, Varrak 2008 | vanaraamat.ee
Ametisõidu lõpp, Heinrich Böll, Varrak 2008 | vanaraamat.ee
Ametisõidu lõpp, Heinrich Böll, Varrak 2008 | vanaraamat.ee
Ametisõidu lõpp, Heinrich Böll, Varrak 2008 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud